منو

خودروی کیا کارنز برای پاریس آپدیت شد

به گزارش ای ماسیس :

نسل سوم از کارنز، خودروی MPV جمع و جور کیا که در بازار کانادا و استرالیا با نام “روندو” شناخته می‌شود، برای آغاز دور جدید فعالیت‌های خود از سال آینده میلادی با مدلی فیس لیفت به نمایشگاه بین المللی پاریس ۲۰۱۶ خواهد رفت که کمتر از یک هفته دیگر کار خود را در پایتخت فرانسه آغاز می‌کند.

وب سایت خودروبانک – نسل سوم از کارنز، خودروی MPV جمع و جور کیا که در بازار کانادا و استرالیا با نام “روندو” شناخته می‌شود، برای آغاز دور جدید فعالیت‌های خود از سال آینده میلادی با مدلی فیس لیفت به نمایشگاه بین المللی پاریس ۲۰۱۶ خواهد رفت که کمتر از یک هفته دیگر کار خود را در پایتخت فرانسه آغاز می‌کند.
آخرین اخبار کیا کارنز برای پاریس آپدیت شد
درست است که کیا کارنز به عنوان خودرویی فیس لیفت در نمایشگاه بین المللی پاریس حضور پیدا خواهد کرد، اما در مقایسه با مدل‌های قبلی، شرکت خودروساز کره‌ای تنها از مواد باکیفیت‌تر و همچنین تکنولوژی و تجهیزات ارتقا یافته استفاده کرده است تا اینکه بخواهد تغییری اساسی در چهره این ماشین ایجاد کند.
البته تغییراتی جزیی همچون سپری مدرن‌تر با چراغ‌های مه شکن جدید و همچنین یک قاب کرومی برای اطراف جلوپنجره در نظر گرفته شده است و در زیر شاسی و بدنه هم چهار عدد رینگ جدید ۱۶ اینچی و یا ۱۸ اینچی مورد استفاده قرار گرفته است تا نگویند کیا موتورز کره جنوبی هیچ تغییری در طراحی ظاهری محصولش ایجاد نکرده است.
از لحاظ سیستماتیک هم تنها یک صفحه نمایشگر ۷ اینچی و یا ۸ اینچی به صورت سفارشی بر روی این محصول مورد استفاده قرار گرفته که قابلیت پشتیبانی از سیستم ناوبری Tom Tom، دوربین پارک عقب، اپل کارپلی و آندروید اوتو را دارد.
برای فروش در بازار اروپا، یک پیشرانه جدید ۱.۷ لیتری دیزلی هم به گزینه‌های قابل انتخاب برای موتور این ماشین اضافه شده که می‌تواند قدرتی ۱۱۴ اسب بخاری تولید کند. این پیشرانه با تجهز شدن به سیستم روشن و خاموش شدن خودکار در مواقع غیرضروری و همچنین استفاده از جعبه دنده‌ای ۶ سرعته دوکلاچه با نسبت دنده‌های اصلاح شده، تنها ۱۰۹ گرم گازهای آلاینده به ازای هر کیلومتر تولید می‌کند.
آخرین اخبار کیا کارنز برای پاریس آپدیت شد
آخرین اخبار کیا کارنز برای پاریس آپدیت شد
آخرین اخبار کیا کارنز برای پاریس آپدیت شدلینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها