منو

دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند

دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند

تخم مرغ یکی از مهمترین مواد غذایی محسوب می شود که براساس نظریات متخصصین تغذیه باید در هفته چندین مرتبه استفاده شود. اما این ماده غذایی حساسیت بالایی دارد و در مدت زمان کوتاهی فاسد می شود. استفاده از تخم مرغ هایی که مدت زمان زیادی از تولید آنها گذشته، موجب مسمویت غذایی و بیماری می شود. اما تشخیص اینکه تخم مرغ ها مربوط به چه تاریخی هستند و کدام یک قدیمی تر است، کمی دشوار به نظر می رسد. هر چند روش های سنتی برای تشخیص وجود دارد اما همه به صورت تقریبی بوده و به طور دقیق نمی توانند مدت زمان تولید تخم مرغ ها را مشخص کنند.

دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند1

شاید باور اینکه دستگاهی وجود داشته باشد که بتوان این کار را به راحتی و از طریق یک کنترلر انجام داد، کمی سخت باشد. اما خبر خوش اینکه دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند به گونه ای ساخته شده که می توان تخم مرغ ها را درون آن قرار داد. دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند دارای خانه های مجزایی است که به شانه تخم مرغی در یخچال ها شباهت زیادی دارد. سپس هر یک از تخم مرغ ها می تواند درون این خانه ها قرار بگیرد.

دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند به صورت کاملا هوشمند ساخته شده و می تواند به روی گوشی موبایل نیز تنظیم شود. سپس کاربر از طریق گوشی تلفن تک تک تخم مرغ ها بررسی می کند. به گونه ای از طریق دستگاه می تواند تخم مرغ های مانده را از تخم های تازه تشخیص دهد.  در دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند چراغ های LED به کار رفته که در کنار هر یک از تخم مرغ ها قرار می گیرند. به هر حال دستگاه تخم مرغ سنج هوشمند به دلیل جای کمی که دارد می تواند در آشپزخانه ها استفاده شود.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها