منو

رونمایی از کانسپت جدید و زیبای میتسوبیشی

به گزارش ای ماسیس :

ماشینی که مشاهده می کنید کانسپت جدید میتسوبیشی یعنی GT-PHEV است که در سپتامبر سال جاری در نمایشگاه موتور پاریس ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد.

برترین ها: ماشینی که مشاهده می کنید کانسپت جدید میتسوبیشی یعنی GT-PHEV است که در سپتامبر سال جاری در نمایشگاه موتور پاریس ۲۰۱۶ رونمایی خواهد شد.
رونمایی از GT-PHEV Outlander میتسوبیشی
این ماشین یکی از کانسپت هایی است که آینده طراحی های میتوسبیشی را برای شما نمایان می کند.منابع موثق می گویند، که این مدل پیش زمینه ای برای ساخت نسل بعدی کراس اورهای میتوسوبیشی است که به معنای این است که SUV های بعدی سقف های کوتاه تری دارند و بیشتر شبیه ماشین های ورزشی هستند.
چه تکنولوژی در این ماشین به کار رفته است؟
کانسپت جدید GT-PHEV (GT به Ground Tourer اشاره دارد) از یک موتور سه گانه برای حرکت بهره می برد که به شما امکان گشت و گذار در مسافت های طولانی را می دهد.
رونمایی از GT-PHEV Outlander میتسوبیشی
میتوسوبیشی اعلام کرده است که موتورهای برقی پربازده جدیدی که در این ماشین به کار رفته (یکی در جلو و دو تا در قسمت عقب) با احتراق داخلی موتور GT-PHEV کار خواهند کرد که که به ماشین امکان طی مسافتی در حدود ۷۴۵ مایل را می دهد که خروجی تقریباً برابر با یک ماشین هیبریدی است و دو برابر مدل قبلی یعنی PHEV است.
این کانسپت همچنین آخرین فناوری اتصال را نیز برای راننده به ارمغان می آورد که از آن جمله می توان به سیستم های ایمنی مثل سیستم تشخیص عابر پیاده اشاره کرد.
طراحی میتسوبیشی: سپر داینامیک و موارد دیگر
این فناوری جدید تحت تاثیر فلسفه سپر پویا طراحی شده است؛ و در واقع به نظر می رسد طراحی جدید در این زمینه نوعی طراحی پیشرو در بهترین برندهای کراس اور و SUV محسوب می شود.
رونمایی از GT-PHEV Outlander میتسوبیشی
در واقع طراحیGT-PHEV جدید، از کانسپت XR-PHEV2 و کانسپت eX تبعیت می کند که هر دوی این مدل ها در نمایشگاه موتور توکیو و ژنو در سال ۲۰۱۵ رونمایی شدند.
میتسوبیشی همچنین از SUV برقی جدید خود نیز علاوه بر آخرین مدل های آتلندر(Outlander) و آتلندر PHEV در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ رونمایی خواهد کرد.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها