منو

ریزش ۸۰ درصدی بازی کنان پوکمون گو

به گزارش ای ماسیس :

از زمان مرسوم شدن استفاده از گوشی های هوشمند و به تبع آن اپلیکیشن های آن ها که جمع اندروید و iOS شان به دومیلیون می رسد، هیچ برنامه یا بازی نتوانسته درحد آمار و ارقام به اندازه پوکمون گو محبوب ظاهر شود.

وب سایت زومتک – دانیال حجاری: از زمان مرسوم شدن استفاده از گوشی های هوشمند و به تبع آن اپلیکیشن های آن ها که جمع اندروید و iOS شان به دومیلیون می رسد، هیچ برنامه یا بازی نتوانسته درحد آمار و ارقام به اندازه پوکمون گو محبوب ظاهر شود. تاکنون از زمان معرفی و عرضه این بازی تنها ۲ ماه میگذرد، دو ماهی که پوکمون گو معرفی شد، کم کم توسط کاربران مورد استقبال قرار گرفت، بازارهای دیجیتال را با طوفان سهمگین خود درنوردید و رفته رفته فروکش کرد.
از دست رفتن ۸۰% از بازی کنان پوکمون گو / هنوز پرسودترین بازی گوشی های هوشمند
البته نباید از ضرر و زیان هایی که توسط این بازی به دنیای واقعی وارد آمد نیز غافل بود، وقتی که یک مادر پیش از رسیدن به خانه و در جستجوی پوکمون تصادف کرد و جانباخت و وقتی که بسیاری بخاطر ورود به مکان های ممنوعه به دردسر افتاده و حتی زمانی که بسیاری دیگر به دلیل ترک محل کارشان برای گرفتن یک پوکمون اخراج شدند!
از دست رفتن ۸۰% از بازی کنان پوکمون گو / هنوز پرسودترین بازی گوشی های هوشمند

pokemon-go-2این بازی که خوشبختانه برخلاف تمامی بازی های دیگر کاربر را به راه رفتن و تحرک وامیداشت، کاربر را برای رفتن به مراحل بالاتر مجبور به پیاده روی بیشتر و گرفتن پوکمون بیشتر می کرد.شرکت نیاک و نینتندو به راستی ایده جالبی برای تولید این بازی ارائه کردند و با ترکیب دنیای مجازی با دنیای واقعی هیولاهای کوچک و دوست داشتنی را وارد دنیای حقیقی کردند.

البته هیچ چیز برای همیشه طول نمیکشد، اما این مورد برای بازی با چنین محبوبیت بسیار سریع اتفاق افتاد، بطوریکه پوکمون گو تاکنون حدود ۸۰% از کاربران پولی خود که به منظورهای مختلف اقدام به پرداخت درون برنامه ای می کردند را از دست داده است.

با این وجود هنوز این بازی را باید با در دست داشتن ۲۸.۴% از کل درآمد محل فروش بازی های هوشمند پرسودترین بازی دانست، چرا که دومین بازی پس از پوکمون گو درصدی در حدود ۴.۵ را در اختیار دارد که نشان دهنده میزان سوددهی این بازی است.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها