منو

زمان عرضه «گلگسی تب اس ۳» اعلام شد

به گزارش ای ماسیس :

بنا به نوشته سایت SamMobile، کمپانی کره‌ای سامسونگ در نظر دارد تا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ این سری جدید از تبلت‌های اندرویدی خود را رونمایی و عرضه نماید.

وب سایت دیجی رو: پیش از این قرار بود تا در نمایشگاه IFA 2016، سامسونگ خانواده جدید تبلت‌های اندرویدی خود با نام گلکسی تب اس ۳ (Galaxy Tab S3) را معرفی نماید، اما در رویداد مذکور هیچ خبری از این محصول نشد.
تبلت های سری «گلگسی تب اس ۳» سال ۲۰۱۷ عرضه می شوند
حال به نظر می‌رسد حداقل تا پایان سال جاری میلادی نمی‌توانیم منتظر هیچ تبلتی از سری «تب اس ۳» باشیم. زیرا بنا به نوشته سایت SamMobile، کمپانی کره‌ای سامسونگ در نظر دارد تا در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ این سری جدید از تبلت‌های اندرویدی خود را رونمایی و عرضه نماید.

گلکسی تب اس ۲به احتمال فراوان در هنگام معرفی گلکسی تب اس ۳، شاهد دو مدل مختلف از این تبلت خواهیم بود. یکی از این مدل‌ها تنها از وای فای پشتیبانی کرده (با شماره مدل SM-T820) و مدل دیگر علاوه بر وای فای، امکان استفاده از شبکه‌های LTE را نیز خواهد داشت (با شماره مدل SM-T825). صفحه نمایش هر دو تبلت‌ در اندازه ۹٫۷ اینچ طراحی شده و دقت تصویری آن نیز برابر ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل خواهد بود که البته این مطلب هنوز به صورت رسمی تأیید نشده است.

تاکنون هیچ جزئیات دیگری راجع به این محصولات منتشر نشده، اما می‌توان تصور کرد که سامسونگ بدنه‌ای فلزی و بسیار نازک را برای آن‌ها تدارک دیده باشد. درست مانند تبلت گلکسی تب اس ۲ که سال گذشته میلادی عرضه شده بود.

تبلت های سری «گلگسی تب اس ۳» سال ۲۰۱۷ عرضه می شوند

در انتها لازم است اشاره کنیم از آنجا که تبلت‌های سری گلکسی تب اس ۲ به صورت گسترده‌ای در سراسر جهان عرضه شده بودند، انتظار می‌رود که مدل نسل جدید آن نیز عرضه گسترده‌ای را تجربه کند و کاربران بیشتر مناطق دنیا به راحتی قادر به تهیه گلکسی تب اس ۳ خواهند بود.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها