منو

ساخت بلندترین آسمانخراش در غرب اروپا

به گزارش ای ماسیس :

به نقل از «بیزینس اینسایدر»، قرار است بلندترین آسمانخراش اروپای غربی در شهر لندن انگلیس به ارتفاع ۲۳۴ متر تا سال ۲۰۲۰ میلادی ساخته شود.

خبرگزاری مهر – علیرضا کمندی: به نقل از «بیزینس اینسایدر»، قرار است بلندترین آسمانخراش اروپای غربی در شهر لندن انگلیس به ارتفاع ۲۳۴ متر تا سال ۲۰۲۰ میلادی ساخته شود. این آسمانخراش Spire نام دارد و برای ساخت آن ۸۰۰ میلیون پوند اعتبار تخصیص داده شده است.
بلندترین آسمانخراش غرب اروپا ساخته می شود

این برج دارای ۸۶۱ واحد مسکونی است و در بیش از ۶۷ طبقه احداث خواهد شد و مشرف به منطقه ای نزدیک به «اسکله قناری» در شرق لندن است. نمای این آسمانخراش از شیشه است و به گونه ای طراحی شده است که به شکل دماغه کشتی و بادبان های آن است. آپارتمان های طبقات بالا دارای تراس هستند ضمن اینکه دریچه ای در آن قسمت تعبیه شده که باعث تهویه طبیعی می شود.

بلندترین آسمانخراش غرب اروپا ساخته می شود

مساحت آپارتمان های بلندترین آسمانخراش اروپای غربی از ۵۰ متر تا ۱۵۰ متر است و در آن ۹ آسانسور، استخر، سینما و سایر امکانات در نظر گرفته شده است. همچنین در طبقات دوم و سوم، اتاق های جلسه، اتاق بازی، سالن موسیقی و فضاهای فرهنگی دیده می شود. قرار است از اولین ماه سال آینده میلادی، پروژه احداث برج Spire لندن کلید خورد.

بلندترین آسمانخراش غرب اروپا ساخته می شود
بلندترین آسمانخراش غرب اروپا ساخته می شودلینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها