منو

ساده ترین روش ها برای کسب درآمد اینترنتی

ساده ترین روش ها برای  کسب درآمد اینترنتی

جهت کسب درآمد اینترنتی روش‎ها‏ی مختلفی در مقابل کارجویان وجود دارد که در این مقاله بطور مجزا روش‎ها‏ی کسب درآمد اینترنتی را شرح می‏دهیم.

  • انجام کارهای تایپی

انجام کارهای مربوط به تایپ اولین روش برای کسب درآمد اینترنتی است. در این صورت آشنایی ابتدای با نرم افزارهای word و مقدار اندکی excel ضرورت دارد.  همچنین سرعت تایپ نیز باید بالا باشد. از این طریق می‏توان با پخش یک آگهی در مکانهای پر رفت و آمد و یا آموزشی از قبیل دانشگاه، آموزشگاه، خوابگاه، مدارس و … مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرد. داشتن یک کامپیوتر و پرینتر از لوازمات انجام امور تایپی است.

استارت آپ

 

  • کار در منزل

این روزها کسب درآمد اینترنتی و کار در منزل به یکی از مشاغل مهم تبدیل شده است. برخی شرکت‎ها‏ ترجیح می‏دهند کارمندان آنها در منزل کار کنند و از اینرو با پرداخت میزان مشخصی درآمد، آنها را استخدام می کنند.

  • طراحی و انجام امور گرافیکی

با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی می توان در زمینه ویرایش تصاویر فعالیت کرد و کسب درآمد اینترنتی داشت. تصاویری که ویرایش و اصلاح می‏شوند در سایت‎ها‏، مجله، کتاب و … قابل استفاده هستند. به همین دلیل طرفداران زیادی دارند که با تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی می توان براحتی در این کار فعالیت کرد و با ویرایش و بازسازی تصاویر قدیمی و فرسوده کار خود را شروع کرد. پس از مدتی که مهارت کافی کسب کردید، برای وب سایت‎ها‏ بنر طراحی کنید. با سر زدن به لابراتوری‎ها‏ مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید. برخی از عکاسی ها، کارهای گرافیکی خود را به افرادی می‏دهند که در منزل کار می‏کنند.

  • میکس ویدئو

کسب درآمد اینترنتی از طریق میکس ویدئو یا همان تنظیم موزیک بر روی حرکات فیلم‎ها‏، تغییر صدا، بازسازی صحنه ها، ایجاد حرکات موزون و یا قرار دادن انیمیشن در فیلم‎ها‏ و … ممکن شده که با استفاده از برخی نرم افزارهای گرافیکی همچون corel video studio انجام می شود. مراکزی که به فیلمبرداری از مجلس مشغولند، به میکسر فیلم نیاز دارند که می تواند بدون دردسر در منزل انجام شود.

  • سانسور و ترجمه فیلمها‏ی خارجی

با خرید فیلم‎ها‏ی خارجی می توان آنها را ترجمه و وارد بازار کرد. زیرنویس کردن و سانسور کردن فیلم‎ها برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند،‏ کار سختی نیست که می‏توان با استفاده از نرم‎ها‏ی گرافیکی از قبیل Subtitle Edit، کسب درآمد اینترنتی  داشت.

دسته بندی ها: کسب و کار دیجیتال

دیدگاه ها