منو

سریع ترین اتومبیل جهان معرفی می شود

سریع ترین اتومبیل جهان معرفی می شود

کمپانی Gumpert با نام جدید Apollo Automobil GmbH دوباره متولد شده و قرار است هفته دیگر در تاریخ یک مارس ۲۰۱۶ در نمایشگاه اتومبیل ژنو از سریع ترین خودروی دنیا رونمایی کند. این کمپانی ترجیح می دهد اطلاعات دقیق از شروع کارش را محرمانه نگه دارد اما خوشبختانه فقط یک هفته تا رونمایی باقی مانده است. مهندسین آپولو اتومبیل ذکر می کنند که ما امروز در حال ساخت پرسرعت ترین ماشین دنیاییم، همیشه در زمینه عملکرد و تکنولوژی پیشرفته قدرتمند عمل کرده و خواهیم کرد. این خودرو اولین اثر آپولو اتومبیل می باشد.

Gumpert قبل از امسال توسط گروهی از سرمایه گذاران چینی به نام TeamVenture خریداری شد، این گروه همچنین De Tomaso و برنامه هایش را نیز به منظور تولید خودروهای چینی تحت آن برند خریداری کردند. Gumpert در سال ۲۰۱۲ پس از سال ها فروش کم و غیرقابل قبول در شرف ورشکستگی قرار داشت و آخرین معرفی آن (Apollo S) در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۳ اتفاق افتاد. آگوست سال ۲۰۱۳ کمپانی گامپرت به طور رسمی ورشکست شد و Apollo S هیچگاه وارد خط تولید نگردید.

انتظار می رود که Apollo N برای Gumpert Apollo موفقیتی چشمگیر رقم بزند، برای این که این خودرو بتواند به هدف خود برسد می بایست رکورد خودروی Hennessey Venom GT که ۴۳۵ کیلومتر بر ساعت است و در سال ۲۰۱۴ ثبت گردیده را بشکند!

البته کمپانی بوگاتی نیز در حال طراحی خودرویی به نام Chiron است که دارای موتور کواد توربوی هشت لیتری W16 1500 اسب بخاریست و به گفته سازندگان قرار است به حداکثر سرعت ۴۶۷ کیلومتر بر ساعت برسد این در حالی است که آپولو قول داده که بهتر از این عمل کند.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها