منو

سوبارو از مدل جدید ایمپرزا رونمایی می کند

سوبارو از مدل جدید ایمپرزا رونمایی می کند

نسل آینده سوبارو ایمپرزا در نمایشگاه خودروی نیویورک پرده برداری شد. این سدان کامپکت چهار در نسبت به قبل استایل زیرکانه تر و فوق العاده ای دارد که آن را به خط مدل های پرفورمنس (Performance Models) مانند WRX و BRZ نزدیک تر می کند. مدل ساده این سوبارو دارای پلتفرم جدیدی است (Subaru Global Platform)، از این پلتفرم پایه برای همه مدل های چهار در این کمپانی که در سال های آتی عرضه می شوند استفاده می شود، از ویژگی های آن می توان به ۷۰ تا ۱۰۰ درصد محکم تر شدن نسبت به شاسی های کنونی و افزایش جذب انرژی ضربه ای اشاره کرد. جاذبه مرکزی کمتر و کاهش بادی رول می تواند در بهبود هندلینگ موثر باشد. سوبارو قول داده است که ایمپرزاهای ۲۰۱۷ دارای تکنولوژی بهتر و فضای داخلی بیشتری باشند. ایمپرزای جدید از مدل قبلی خود اندکی بزرگتر است و فاصله بین دو محور آن نیز به منظور پایستگی بیشتر در پیچ ها و همینطور بازتر شدن فضای داخلی افزایش یافته است. نسخه هاچبک آن نیز در راه است.

همانطور که در تصویر قابل مشاهده است چراغ های جلو از سنت خاص سوبارو پیروی می کنند، در مدل های ادراکی (Conceptual) ارائه شده چراغ های ال ای دی در نقطه ای تیز متمرکز می شدند و نگاه چراغ هارو به سمت جلو پنجره سوق می دادند که به نظر خیلی جالب تر میومد.

این برند هنوز مشخصات فنی این خودرو را اعلام نکرده ولی به احتمال زیاد مجهز به سیستم هوشمند پیشگیری از تصادف Eyesight، خانواده موتور های افقی چهار سیلندر Boxer و چهار چرخ متحرک است.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها