منو

سیستم عامل جدید گوگل به نام «اندرومدا»

به گزارش ای ماسیس :

سیستم عامل جدید گوگل که با نام «اندرومدا» (Andromeda) ساخته می‌شود، روی چند دستگاه مختلف از جمله تبلت نکسوس ۹ در حال آزمایش است.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: گوگل در حال ساخت یک سیستم عامل جدید است که با ترکیب اندروید و کروم به وجود آمده است. این سیستم عامل قرار است در مراسم ویژه‌ی این شرکت که هفته‌ی آینده برگزار می‌شود، معرفی بشود. سیستم عامل جدید گوگل که با نام «اندرومدا» (Andromeda) ساخته می‌شود، روی چند دستگاه مختلف از جمله تبلت نکسوس ۹ در حال آزمایش است.

گوگل در حال آزمایش سیستم عامل اندرومدا است

براساس اطلاعات به دست آمده این سیستم عامل جدید با نام Nougat AOSP شناخته می‌شود و برای بررسی عملکرد گرافیکی روی تبلت نکسوس ۹ مورد آزمایش قرار گرفته است. براساس اطلاعات به دست آمده به نظر می‌رسد که این سیستم عامل روی دستگاه‌هایی نصب می‌شو که در آزمایش‌های بنچمارک بتواند امتیاز ۸ به بالا را کسب کند.

تبلت نکسوس ۹ از جمله محصولاتی بود که امتیاز ۸٫۸ را دریافت کرده بود. این محصول از تراشه‌ی Tegra K1 شرکت NVIDIA استفاده می‌کرد و به همین دلیل قدرت گرافیکی خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌داد.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که سیستم عامل جدید گوگل چه ویژگی‌هایی دارد و به چه صورت دنیای تبلت، موبایل و کامپیوترهای کروم را با هم ترکیب می‌کند.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها