منو

سیم کارت چند شماره‌ای فعلا به بازار عرضه نمی‌شود

Lamotrigine

http://kukarpharmacy.com/258.html به گزارش جام‌جم آنلاین از معرفی سیم‌کارت‌ چند شماره‌ای تقریبا دو سالی می‌گذرد، اما هرگز به دست مردم نرسیدند. معاون بازاریابی اپراتور دوم در این باره می‌گوید: «در ارائه یک سرویس علاوه بر بعد اقتصادی، ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی و امنیتی بررسی می‌شود و مد نظر قرار می‌گیرد که با توجه به این مسائل، رگولاتوری درباره این سرویس نگرانی‌هایی دارد.»

بر اساس گزارش باقر صمدی، این نوع سیم‌کارت‌ از نظر فنی آماده است؛ اما با مشکلات مقرراتی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مواجه شده است http://kukarpharmacy.com/122.html.

سیم‌کارت چند شماره‌ای به‌عنوان راهکاری برای نیاز به گوشی‌های چندسیم‌کارته،‌ در نمایشگاه تلکام دو سال پیش توسط اپراتور دوم تلفن همراه ارائه شد buy Floxin.

Sinemet over the counter این طرح به دو شکل شماره مجازی و شماره حقیقی است که در روش شماره حقیقی چند سیم‌کارت به یک سیم کارت متصل می‌شوند و مشترک می‌تواند چندین شماره را روی گوشی تک‌سیم‌کارته استفاده کند.

در روش شماره مجازی، مشترک سیم‌کارت فیزیکی را از اپراتور تحویل نمی‌گیرد و با خرید چند شماره، آن‌ها را روی یک سیم‌کارت و یک گوشی تک‌سیم‌کارت استفاده می‌کند http://kukarpharmacy.com/334.html.

order Ortho Diltiazem over the counter http://kukarpharmacy.com/199.html Benicar for sale buy Zoloft

purchase Biaxin منبع : جام جم آنلاین

Cardizem without a doctor prescription دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها