http://kukarpharmacy.com/339.html منو

شارژ خودروهای الکتریکی با پهپاد

شرکت آمازون در حال تحقیق روی پهپادهایی است که وظیفه سوخت‌رسانی به خودروهای الکتریکی را بر عهده دارند Parlodel over the counter.

وب سایت سایبربان – مرتضی خاک پور: شرکت آمازون در حال تحقیق روی پهپادهایی است که وظیفه سوخت‌رسانی به خودروهای الکتریکی را بر عهده دارند.
http://kukarpharmacy.com/262.html

شارژ خودروهای الکتریکی با پهپاد

Casodex online خودروهای بی راننده و الکتریکی در حال گسترش هستند و شرکت‌های تولیدکننده‌ی آن‌ها به صورت پیوسته در تلاش هستند تا با افزایش ظرفیت باتری و بهبود کارایی، مسافت قابل پیمایش را افزایش بدهند. از طرفی کشورهایی مانند انگلیس و کانادا از طریق روش‌هایی مانند ساخت بزرگراهی که خودروها را در زمان حرکت شارژ می‌کند یا جاده‌ای که به تعداد بسیار زیادی ایستگاه شارژ در آن قرار دارد. سعی در تشویق مردم به خرید این وسایل دارند.

شرکت آمازون در اوایل ماه جاری میلادی اختراعی را به ثبت رساند که بر اساس آن، احتمالاً در آینده‌ای نزدیک وظیفه شارژ خودروهای الکتریکی به پهپادها واگذار خواهد شد. در این طرح ابتدا خودرو درخواست نیاز به سوخت را در شبکه ارسال می‌کند. سپس پهپادهای کاملاً خودمختار حرکت کرده، روی سقف خودرو فرود می‌آیند و به آن قفل می‌شوند.
بر پایه‌ی اطلاعات مطرح شده در اسناد ثبت شده پهپادهای آمازون علاوه بر انرژی الکتریکی، دیگر انواع سوخت را نیز تأمین می‌کنند cheap Effexor online.
Lamotrigine online mail-order pharmacies در طرح یاد شده آمده است: «خودروها هم‌اکنون دارای منابع شیمیایی، الکتریکی و مکانیکی هستند و از این سوخت‌ها برای حرکت استفاده می‌کنند؛ بنابراین ممکن است روزی پهپادها نقش پمپ‌بنزین را نیز بر عهده بگیرند.»
generic Cytoxan online
شارژ خودروهای الکتریکی با پهپاد

آمازون در گذشته روی ساخت پهپادهای پستچی برای رساندن خرید مشتری‌ها تمرکز کرده بود؛ اما اختراع مذکور نشان می‌دهد قصد ورود به زمینه‌ای جدید را داشته و در صورت موفقیت بخشی از مشکلات ایجاد زیرساخت برای محصولات شرکت‌هایی مانند تسلا و جنرال موتورز را برطرف خواهد کرد.

منبع

Vantin for sale دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها

cheap Rogaine online