منو

شاسی‌بلند لادا با قابلیت‌های آفرود بیشتر

به گزارش ای ماسیس :

در حال حاضر شاسی بلندها و کراس اوورها ۴۰ درصد از بازار روسیه را در دست دارند و ازآنجایی‌که لادا XRay در میان ۱۰ خودروی محبوب این کلاس قرار دارد، کمپانی تصمیم گرفته تا از نظر فنی این خودرو را ارتقا دهد.

وب سایت پدال – شاهین احمدزاده: در حال حاضر شاسی بلندها و کراس اوورها ۴۰ درصد از بازار روسیه را در دست دارند و ازآنجایی‌که لادا XRay در میان ۱۰ خودروی محبوب این کلاس قرار دارد، کمپانی تصمیم گرفته تا از نظر فنی این خودرو را ارتقا دهد.

شاسی‌بلند لادا XRay با قابلیت‌های آفرود بیشتر
گفته شده که لادا قابلیت‌های آفرود این خودرو را بهبود بخشیده و هم‌اکنون این خودرو عملکردهایی دارد که به راننده اجازه می‌دهد تا سیستم‌های کمک راننده‌ی الکترونیکی نظیر کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) و سیستم کنترل کشش (TCS) را غیرفعال کند.

شاسی‌بلند لادا XRay با قابلیت‌های آفرود بیشتر
این سیستم‌ها با فشردن یک دکمه غیرفعال می‌شوند اما اگر راننده سرعت خودرو را به بیشتر از ۵۰ کیلومتر در ساعت برساند، سیستم‌های یاد شده به‌صورت خودکار فعال خواهند شد.

شاسی‌بلند لادا XRay با قابلیت‌های آفرود بیشتر
به عنوان بخشی از لیست به‌روزرسانی‌های XRay شاهد مجموعه‌ی جدیدی از رینگ‌های ۱۷ اینچی در پکیج پرستیژ هستیم. همچنین گارد مخصوص قوس چرخ‌ها به همراه پنجره‌های عقبی دودی، دوربین پشتی، سیستم صوتی با ۶ بلندگو و سیستم ناوبری نیز در این خودرو به چشم می‌خورند.

شاسی‌بلند لادا XRay با قابلیت‌های آفرود بیشتر
اولین نمونه‌های لادا XRay که دارای عملکرد جدید هستند از اواخر ماه سپتامبر در نمایندگی‌های این شرکت عرضه شده‌اند.

شاسی‌بلند لادا XRay با قابلیت‌های آفرود بیشترلینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها