منو

شکست تجاری جدیدترین فیلم دنزل واشینگتون

سینماپرس: درام حقوقی “رومن جی. ایزریل، وکیل دادگستری”(Roman J. Israel, Esq.) ساخته “دن گیلروی” و بازی “دنزل واشنگتن” که از ماه نوامبر ۲۰۱۷ روی پرده رفته است، پس از قریب ۱۲ هفته، تنها ۱۲ میلیون دلار فروش داشته است.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی “رومن ایزریل” به کارگردانی “دان گیلوری” پس از حدود ۱۲ هفته اکران بین المللی، فروش بسیار ناچیزی در جهان به ثبت رسانده است.

این شکست مالی برای دنزل واشینگتون نقطه سیاهی در کارنامه کاری اش محسوب می شود. این فیلم تاکنون تنها ۱۲ میلیون دلار در جهان فروخته است.

دنزل واشینگتون بازیگر مطرح و سیاه پوست هالیوود که به تازگی فیلم موفقیت آمیز “حصارها” را روی پرده داشته در این فیلم نقش متفاوتی را در گریم تازه تجربه می‌کند.

دنزل واشینگتون

واشینگتون در نقش رومن ایزارل نقش وکیلی دون پایه را بازی می‌کند که به صورت تصادفی پرونده‌ای سنگین به وی پیشنهاد می‌شود. پرونده ای که از ابتدا برای باخت او طراحی شده ولی پیگیری این شخصیت همه چیز را تغییر می دهد.

دان گیلوری نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و براون استودیو مسئولیت ساخت این پروژه را بر عهده گرفته است. این فیلم ۳ نوامبر ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

 دنزل واشینگتون

علاوه بر واشینگتون بازیگرانی همچون کالین فارل، کارمن اجوگو، شلی هنینگ، تونی پلانا، جیمز پاکستون و جوزف جونز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. واشینگتون این روزها فیلمبرداری فیلم “اکولایزر ۲” را در برنامه دارد و به تازگی با پدرو پاسکال همبازی شده است.

منبع

دسته بندی ها: هنر

دیدگاه ها