منو

صف های طولانی برای خرید گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل

شاید روزی شرکت اپل تصور نمی کرد که محصولاتش به عنوان برترین برند دنیا در بازار گوشی ها باشد. هزاران نفر از طرفداران گوشی های اپل در حالی که این گوشی را در دست می گیرند، سعی دارند تا با لوگوی این شرکت به یکدیگر فخر بفروشند. در حال حاضر گوشی های گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل سرسبد فروشگاه های فروش تلفن همراه در شهر لندن بوده و توانسته جمع زیادی از خریداران و مشتریان را به سمت خود جذب کند.

فروش گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل پر فروش ترین گوشی های شرکت اپل هستند که بسیاری از مشتریان در خیابان Regent  شهر لندن برای خرید این گوشی ها سه شبانه روز در آنجا تجمع کرده بودند. فروشگاه های تلفن همراه نیز سعی می کردند تا مغازه های خود را یک ساعت زودتر باز کنند.

دستگاه های تلفن جدید با سه رنگ نقره ای، طلایی و خاکستری و با قاب های تمام فلزی تولید می شود که نسبت به گوشی های آیفون قبلی از استحکام و دوام بالاتری برخوردار هستند. براساس نظریات مشتریان گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل ، سال قبل هنگام ورود گوشی آیفون ۶ جمعیت کمتری برای خرید آمده بود و رضایت آنها از این گوشی ها موجب شده بود تا برای خرید مدل جدیدتر راغب تر شوند.

 گوشی های آیفون 6 پلاس اپل

  • ویژگی های گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل

از نظر زبان طراحی، گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل شباهت زیادی به گوشی های آیفون ۶ دارند و دارای گلکسی نوت ۴ با طول ۱۵۸.۱ می باشند که دارای اولین فبلت هستند و تمام ایرادات نسل قبلی گوشی های آیفون در آنها برطرف شده است. گوشه و قاب دستگاه به صورت خمیده و منعطف است که زیبایی خاصی را به آن بخشیده است. شیشه محافظ نیز از دیگر ویژگی های گوشی های آیفون ۶ پلاس اپل است که در مقابل خط و خش مقاومت بالایی دارد.

همچنین بدلیل استفاده تکنولوژی به کار رفته در شیشه، به سادگی کثیف نمی شود.  از دیگر ویژگی های این گوشی دوست داشتی و پرطرفدار می توان به ثبت تصاویر با کیفیت و با رزولوشن ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ اشاره کرد که در هر اینچ آن ۴۰۱ پیکسل قرار دارد. این امر به افزایش کیفیت تصاویر کمک کرده است.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها