منو

عرضه خودروی کاملا خودران فورد تا ۲۰۲۵

به گزارش ای ماسیس :

ماه گذشته، فورد با جاه طلبی تمام اعلام کرد که سرویس اشتراک خودرو با مدل‌های تمام خودران خود را تا سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد. هر چند اگر دوست دارید که یک مدل کاملاً خودران فورد را خریداری کنید، باید چند سال بیش‌تر صبر کنید چون فورد سال ۲۰۲۵ را برای فروش مدل‌های خودران خود هدف گذاری کرده است.

وب سایت پدال – آرش نهندیان فرد: ماه گذشته، فورد با جاه طلبی تمام اعلام کرد که سرویس اشتراک خودرو با مدل‌های تمام خودران خود را تا سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد. هر چند اگر دوست دارید که یک مدل کاملاً خودران فورد را خریداری کنید، باید چند سال بیش‌تر صبر کنید چون فورد سال ۲۰۲۵ را برای فروش مدل‌های خودران خود هدف گذاری کرده است.

خودروی کاملا خودران فورد تا سال ۲۰۲۵
طبق گزارش بلومبرگ، مارک فیلدز مدیرعامل فورد در کنفرانسی مطبوعاتی روز دوشنبه اعلام کرده که کمپانی آن‌ها تا سال ۲۰۲۵ خودروی کاملاً خودران خود را وارد بازار خواهد کرد. تمام این‌ها بخشی از نقشه حمل و نقل هوشمند فورد می‌باشد که سال گذشته جزئیات آن منتشر شد.

خودروی کاملا خودران فورد تا سال ۲۰۲۵
فیلدز در این باره می‌گوید: «ما قصد داریم تا به خاطر میلیون‌ها نفری که از ما انتظار دارند و نه فقط آن‌هایی که توانایی خرید خودروهای لوکس را دارند، خودروهای خودران را وارد جاده‌ها کنیم. ما اعتقاد داریم که دهه میلادی آینده خودران کردن خودروها به موضوع اصلی دنیای خودرو تبدیل خواهد شد.»

خودروی کاملا خودران فورد تا سال ۲۰۲۵
طبق گزارش دیترویت نیوز فیلدز همچنین اعلام کرده که فورد قصد دارد بحث حمل و نقل کارکنان خود را در دفتر اصلی خود واقع در شهر دیربورن ایالت میشیگان تا سال ۲۰۱۸ به طور کامل توسط خودروهای خودران انجام دهد. در این برنامه از خودروهای سطح ۴ یا کاملاً خودران استفاده خواهد شد. در حال حاضر، فورد در حال تست مدل‌های فیوژن مجهز به رادارهای بلند و کوتاه، ۵ دروبین و چهار واحد LiDAR می‌باشد.

خودروی کاملا خودران فورد تا سال ۲۰۲۵
در حال حاضر رقابت بر سر تولید خودروهای خودران و وارد کردن آن‌ها به جاده‌ها به شدت داغ شده است: جنرال موتورز با کمپانی اشتراک خودرو لیفت برای طراحی و تولید تاکسی‌های خودران به توافق رسیده، اوبر اخیراً تست و آزمایش ولووهای خودران را در پیتزبورگ آغاز کرده و خودروسازهای بی شماری تلاش‌های خود را در این راستا شروع کرده‌اند. اگر فورد می‌خواهد به این اهداف جاه طلبانه دست یابد، در طور چند سال آینده برنامه‌های زیادی برای انجام دادن خواهد داشت که حسابی آن‌ها را مشغول خواهد کرد.
خودروی کاملا خودران فورد تا سال ۲۰۲۵لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها