منو

عرضه Paint با ظاهری جدید برای ویندوز ۱۰

به گزارش ای ماسیس :

مایکروسافت در یک اقدام جالب توجه، دستی به سر و روی این برنامه‌ی ویرایش عکس کشیده و می‌خواهد آن را برای ویندوز ۱۰ عرضه کند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: نرم‌افزار Paint یکی از معروف‌ترین و شاید محبوب‌ترین برنامه‌های از پیش نصب شده روی سیستم‌‌های عامل ویندوز به حساب می‌آید. خیلی‌ها با این برنامه اولین فعالیت خودشان در زمینه‌ی ویرایش عکس را انجام دادند.نرم‌افزاری ساده و خیلی کار راه بینداز که در شرایط خاص به کمک ما می‌آید.
Paint با ظاهری جدید برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود
حالا مایکروسافت در یک اقدام جالب توجه، دستی به سر و روی این برنامه‌ی ویرایش عکس کشیده و می‌خواهد آن را برای ویندوز ۱۰ عرضه کند.

نسخه‌ی جدید برنامه Paint از پروژه‌های ۳D پشتیبانی می‌کند که به احتمال زیاد برای استفاده از Hololens به این نرم‌افزار اضافه شده است. البته مایکروسافت چند ابزار دیگر هم به این برنامه اضافه کرده که قطعا مورد توجه هنرمندانی که می‌خواهند با این اپلیکیشن نقاشی کنند، قرار می‌گیرند. تمام ابزارهای Paint هم به خوبی در حالت ۲D و ۳D کار می‌کنند.

برنامه‌ی جدید Paint فعلا در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و هنوز مشخص نیست که در چه تاریخی نسخه‌ی نهایی آن منتشر می‌شود. شاید این برنامه به شکل رسمی در مراسم ۵ آبان این شرکت معرفی شود. انتظار داریم که در آن برنامه مایکروسافت درباره‌ی ویژگی‌های جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ صحبت کند و کلی محصول سخت افزاری جدید هم نشان دهد.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها