منو

فراخوان تنها یک دستگاه ب‌ام‌و X3!

به گزارش ای ماسیس :

همه روزه شاهد فراخوان‌های کوچک و بزرگی در صنعت خودروسازی هستیم اما این یکی کوچک‌ترین فراخوانی بوده که صورت گرفته است؛ و البته دیگر فراخوانی کوچک‌تر از این نمی‌تواند وجود داشته باشد زیرا جدیدترین فراخوان اعلام شده توسط اداره‌ی ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها تنها برای یک دستگاه خودرو است! بله تنها برای یک!

وب سایت پدال: همه روزه شاهد فراخوان‌های کوچک و بزرگی در صنعت خودروسازی هستیم اما این یکی کوچک‌ترین فراخوانی بوده که صورت گرفته است؛ و البته دیگر فراخوانی کوچک‌تر از این نمی‌تواند وجود داشته باشد زیرا جدیدترین فراخوان اعلام شده توسط اداره‌ی ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها تنها برای یک دستگاه خودرو است! بله تنها برای یک!

فراخوان تنها یک دستگاه ب‌ام‌و X3!
خودروی موردنظر یک دستگاه ب‌ام‌و X3 2017 از نوع xDrive 28i بوده که در ۷ ژوئن ساخته شده است (خودرویی که در تصویر مشاهده می‌کنید مدل یاد شده نیست).

فراخوان تنها یک دستگاه ب‌ام‌و X3!
ظاهراً پین‌های ارتباطی واحد کنترل سیستم فرمان الکترونیکی خودرو ممکن است به درستی جوش نخورده باشند و همین امر می‌تواند ریسک آتش‌سوزی را افزایش دهد.

فراخوان تنها یک دستگاه ب‌ام‌و X3!
آتش گرفتن یک خودرو اصلاً خوب نیست و ب‌ام‌و به مالک خودرو اطلاع داده که به نزدیک‌ترین نمایندگی مراجعه نماید تا سیستم EPS خودرو تعویض گردد. تصور نمی‌کنیم که زمان زیادی برای تکمیل این فراخوان صرف شود!

فراخوان تنها یک دستگاه ب‌ام‌و X3!لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها