منو

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال ۲۰۱۷

به گزارش ای ماسیس :

از تصاویر جاسوسی که چند ماه گذشته انتشار یافت معلوم شد که آئودی در حال حاضر سخت در حال کار جهت توسعه و آماده کردن نسل دوم مدل Q3 است اما تا زمان معرفی نسل جدید، آئودی باید همچنان میزان فروش و توانایی رقابت نسل فعلی Q3 را حفظ کند.

وب سایت پدال – امیر دهقان: از تصاویر جاسوسی که چند ماه گذشته انتشار یافت معلوم شد که آئودی در حال حاضر سخت در حال کار جهت توسعه و آماده کردن نسل دوم مدل Q3 است اما تا زمان معرفی نسل جدید، آئودی باید همچنان میزان فروش و توانایی رقابت نسل فعلی Q3 را حفظ کند به همین دلیل سازندهٔ آلمانی کوچک‌ترین کراس‌اوور سابق خود را مورد فیس‌لیفتی جزئی قرار داده است. Q3 تا پیش از معرفی Q2 کوچک‌ترین کراس‌اوور آئودی محسوب می‌شد.

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017

در تلاش برای زیباتر کردن Q3، طراحان آئودی طراحی آن‌را کمی تهاجمی‌تر کرده‌اند درحالی‌که در تریم اسپرت، ورودی‌های هوای آن کمی بزرگ‌تر شده‌اند. علاوه بر این، قاب دور جلوپنجره از کرومی به رنگ خاکستری درآمده است درحالی‌که تیغهٔ قسمت زیرین جلوپنجره جهت هماهنگی بیشتر به رنگ بدنه درآمده است. در مدل‌های جدید رنگ قهوه‌ای تاندرا حذف شده است اما در عوض آئودی یک رنگ جدید بنام سبز Camouflage را به لیست رنگ‌های Q3 اضافه کرده است.

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017
برای ارائهٔ ظاهری حتی پویاتر، پکیج ظاهری S Line هم برای Q3 جدید ارائه شده است. این پکیج شامل یک زیر سپری جلوی جدید، رنگ مشکی براق برای جلوپنجره و ورودی‌های هوای سپر متفاوت می‌شود. همچنین همزمان با رونمایی از Q3 جدید، آئودی یک نسخهٔ خاص از آن‌را هم با نام S Line Competition معرفی کرده است. این نسخه مجهز به یک تریم بیرونی مشکی‌رنگ برای زه‌های پایینی درها، آینه‌های جانبی، ریل‌های روی سقف، قاب دور شیشه‌های جانبی، اسپویلر عقب و دیفیوزر شده است. همچنین برای این نسخه رینگ‌های براق مشکی‌رنگ ۱۹ اینچی هم ارائه شده است.

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017

در داخل کابین Q3 S Line Competition، به‌صورت استاندارد صندلی‌های اسپرت چرمی با آرم برجستهٔ S Line در مرکز آن‌ها ارائه شده است. کسانی که مایل به پرداخت بیشتر باشند می‌توانند آپشن اختیاری چرم آلکانترا و ناپا را سفارش دهند. همچنین در کابین خودرو فرمان اسپرت با قسمت پایینی صاف و پوشیده از چرم نیز بکار رفته است. علاوه بر تجهیزات ظاهری و داخلی، Q3 S Line Competition برخی ارتقائات سخت‌افزاری را هم دریافت کرده است. ازجمله تعلیق اسپرت S Line و سیستم انتخاب حالات رانندگی مختلف آئودی که هر دو به‌صورت استاندارد ارائه می‌گردند.

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017

خبر خوب در رابطه با این نسخهٔ خاص اینکه برای داشتن آن نیازی نیست Q3 را بالاترین موتور خریداری کنید چراکه آئودی اعلام کرده است این مدل برای تمامی موتورهای Q3 ارائه خواهد شد. فروش این خودرو در اروپا برای پاییز امسال برنامه‌ریزی شده است و قیمت‌های آن نیز با توجه به نوع موتور متغیر خواهد بود که از ۳۰,۱۰۰ یورو آغاز می‌گردد. همچنین مدل تازه اضافه‌شدهٔ S Line Competition نیز حداقل قیمتی برابر با ۳۳,۰۵۰ یورو خواهد داشت. به‌احتمال‌زیاد خانوادهٔ بروز شدهٔ آئودی Q3 ماه آینده در نمایشگاه پاریس به نمایش درخواهند آمد.

فیس‌لیفت جزئی آئودی Q3 برای سال 2017لینک منبع

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها