منو

فیس لیفت جدید لکسوس IS رونمایی شد

به گزارش ای ماسیس :

خودروی لکسوس IS فیس لیفت در جریان نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ معرفی شد و قرار است در سال آینده به بازار عرضه شود. در این خودرو تغییرات ظاهری آنچنانی صورت نگرفته و به نظر می‌رسد که تنها در برخی از قسمت‌ها شاهد ارتقای خودرو هستیم.

وب سایت گجت نیوز – مصطفی معصوم پور: خودروی لکسوس IS فیس لیفت در جریان نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ معرفی شد و قرار است در سال آینده به بازار عرضه شود. در این خودرو تغییرات ظاهری آنچنانی صورت نگرفته و به نظر می‌رسد که تنها در برخی از قسمت‌ها شاهد ارتقای خودرو هستیم.
لکسوس IS فیس لیفت در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش درآمد

مسئولان کمپانی لکسوس اذعان کرده‌اند که طراحی ظاهری خودروی IS تغییرات بسیار اندکی داشته است. چراغ‌های جلوی جدید، ورودی هوای بزرگ بر روی سپر جلو و جلو پنجره جدید از جمله تغییرات صورت گرفته در این مدل هستند. رینگ‌های جدیدی هم در اندازه‌های ۱۶ تا ۱۸ اینچی برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

در مدل IS-F نیز جلوپنجره به صورت سه بعدی طراحی شده و برای سیستم خنک سازی جعبه ترمز نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. این ویژگی‌ها به منظور بهبود آیرودینامیک در خودرو قرار گرفته‌اند. هندلینگ خودرو نیز به لطف فرمان جدید و تنظیمات تعلیق و قدرت فرماندهی ارتقا یافته و جهت بهتر شدن واکنش فرمان و کنترل خودرو در سرعت‌های بالا طراحی شده‌اند.

لکسوس IS فیس لیفت در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش درآمد

در زمینه طراحی داخلی نیز شاهد ایجاد تغییراتی هستیم. سیستم سرگرمی ۷ اینچی به ۱۰.۲ اینچ ارتقا یافته که از کیفیت و رزولوشن بالاتری برخوردار است. کنسول وسط نیز نسبت به قبل بزرگ‌تر شده و از استراحتگاه آرنج بهتر و جا لیوانی های جدید بهره می‌برد.لکسوس IS فیس لیفت
ارتقای ایمنی در خودروی لکسوس IS فیس لیفت

همچنین تکنولوژی مربوط به ایمنی خودرو نیز تغییر یافته و از سیستم ایمنی جدید لکسوس با نام +Safety System استفاده شده است. این سیستم شامل ویژگی‌های ترمزگیری خودکار در مواقع اضطراری، سیستم تشخیص عابر پیاده، اخطار در مواقع انحراف از مسیر، سیستم کمکی کنترل فرمان و سیستم کنترل تطبیقی کروز می‌شود.

لکسوس IS فیس لیفت در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش درآمد

خودروی لکسوس IS فیس لیفت همانند مدل‌های قبلی IS در دو مدل IS 300h هیبریدی و IS 200t بنزینی ۲ لیتری عرضه خواهد شد. پیش بینی می‌شود که مدل IS 300h به فروش بسیار بالایی در بازار دست پیدا کند.

مدل قبلی IS در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد و اکنون خودروی لکسوس IS فیس لیفت برای رقابت با خودروهایی همچون آئودی A4، مرسدس بنز کلاس C، بی ام و سری ۳ و جگوار XE وارد بازار خواهد شد. در حال حاضر بازار اروپا به عنوان پنجمین بازاری شناخته شده که لکسوس IS در آن به فروش می‌رسد.

لکسوس IS فیس لیفت در نمایشگاه خودروی پاریس به نمایش درآمدلینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها