منو

فیفا ۱۷ را رایگان بازی کنید!

به گزارش ای ماسیس :

شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد افرادی که از سرویس EA Access روی کنسول ایکس‌باکس وان استفاده می‌کنند، می‌توانند بازی فیفا ۱۷ را به شکل رایگان تجربه کنند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد افرادی که از سرویس EA Access روی کنسول ایکس‌باکس وان استفاده می‌کنند، می‌توانند بازی فیفا ۱۷ را به شکل رایگان تجربه کنند. البته این افراد می‌توانند جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های فیفا را تنها برای ۱۰ ساعت به شکل رایگان بازی کنند. استفاده از این ۱۰ ساعت محدودیتی نخواهد داشت و کاربران می‌توانند از این میزان زمان در روزهای مختلف استفاده کنند. زمانی که مدت زمان ۱۰ ساعته به پایان رسید، باید آن را خریداری کنید.

فیفا ۱۷ را رایگان بازی کنید!

البته اگر عضو سرویس EA Access نیستند یا پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر دارید، می‌توانید دموی قابل این عنوان را تجربه کنید که مدتی پیش عرضه شده بود. البته دمو تنها بخش کوچکی از بازی را نشان می‌ًدهد و این درحالی است که در پیشنهاد ۱۰ ساعته می‌توانید همه‌ی بخش‌های این عنوان تجربه کنید.

سرویس EA Access شرکت EA‌ قیمت کمی دارد و خرید آن به افرادی که ایکس‌باکس وان دارند، پیشنهاد می‌شود. قیمت حق عضویت ماهانه‌ی آن ۴٫۹۹ دلار است و اکانت یک ساله‌ی آن نزدیک به ۱۲۰ هزار تومان قیمت دارد. لازم به ذکر است که با خرید این سرویس کلی بازی رایگان شرکت EA را هم می‌توانید بازی‌ کنید که از بین آن‌ها می‌توان به Dragon Age Inquisition، قسمت‌های مختلف مجموعه Battlefield و FIFA 16 و چندین بازی دیگر اشاره کرد.

البته اگر این سرویس را داشته باشید، می‌توانید از هم اکنون فیفا ۱۷ را دانلود کنید و زودتر از عرضه‌ی جهانی به تجربه‌ی آن مشغول شوید. امروز صبح هم امتیازهای این عنوان منتشر شد که نشان داد منتقدان از این قسمت راضی بوده‌اند.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها