منو

فیلم کارگردان شبکه «جم» در آستانه اکران!

به گزارش ای ماسیس :

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به ثبت قرارداد ۲ فیلم سینمایی در گروه سینمایی زندگی، بیان کرد از این هفته ۲ فیلم جدید در سینماهای کشور اکران می شود.

خبرگزاری مهر: سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به ثبت قرارداد ۲ فیلم سینمایی در گروه سینمایی زندگی، بیان کرد از این هفته ۲ فیلم جدید در سینماهای کشور اکران می شود.
فیلم کارگردان شبکه «جم» در آستانه اکران!
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز این شورا گفت: در جلسه امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم «سه بیگانه» در گروه سینمایی زندگی بعد از فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده منعقد شد. همچنین قرارداد فیلم «ما همه گناهکاریم» حامد امرایی بعد از فیلم سینمایی «سه بیگانه» در همین گروه ثبت شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از چهارشنبه این هفته ۳۱ شهریور ماه در گروه سینمایی آفریقا به جای فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان اکران می شود.

فرجی در پایان گفت: همچنین فیلم «ربوده شده» به کارگردانی بیژن میرباقری به جای فیلم «من» به کارگردانی سهیل بیرقی از چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه اکران می شود.لینک منبع

دسته بندی ها: هنر

دیدگاه ها