منو

قابلیت های اتو بخار سرامیکی هوشمند

قابلیت های اتو بخار سرامیکی هوشمند

اتو بخارها همگی دارای امکاناتی از قبیل دهنه آب پاش ورودی آب پر کن، دکمه چرخشی تنظیم بخار، دکمه بخار پشت سرهم و دکمه آب پاش می باشد. اما قابلیت های اتو بخار سرامیکی هوشمند از این موارد فراتر رفته و علاوه بر موارد گفته شده دارای امکانات دیگری از جمله دستگیره لمسی نرم، چراغ تنظیم، محافظ سیم برق، پیچ تنظیم دما، مخزن آب، صفحه فولادی ضد زنگ زیر اتو، دکمه تمیز کننده اتوماتیک و ظرف اندازه گیری است.

یکی از نکات مهم هنگام استفاده از اتو بخار سرامیکی هوشمند باید روی سطح ثابتی استفاده قرار داده شود و از محکم بودن سطح اطمینان حاصل کرد. همچنین نباید اتو دچار خرابی و یا نشتی باشد. سازندگان اتو بخار سرامیکی هوشمند هدف خود را از طراحی چنین وسیله ای، استفاده افراد دارای توانایی های کم جسمی، حسی یا ذهنی یا بدون تجربه عنوان کرده اند.

به دلیل حساسیت بالایی که در استفاده از این وسیله وجود دارد، باید از دسترس کودکان خارج شود. زمانی که برای اولین بار از اتو بخار سرامیکی هوشمند استفاده می شود، ممکن است مقداری دود از آن برخیزد که البته به سرعت از بین می رود. یک نکته مهم در زمان استفاده اول، خودداری از بخار مستقیم اتو بر روی لباس است زیرا ممکن است از منافذ بخار، رسوب خارج شود و لباس را کثیف کند.

تولیدکنندگان اتو بخار سرامیکی هوشمند آب مقطر را توصیه می کنند که در زمان کار باید در قسمت آب ریخته شود. تنظیم بخار و دما بشکل لمسی بوده و متناسب با نوع الیاف لباس مشخص می شود. در زمان استفاده باید اتو به شکل عمودی نگه داشته شود تا ورودی اب پرکن بصورت افقی باشد.

در اتو بخار سرامیکی هوشمند نیاز به چرخاندن پیچ تنظیم دما نخواهد بود زیرا به دلیل وجود سنسورهای هوشمند، دما متناسب با پارچه و الیاف لباس بصورت خودکاری تنظیم می شود.

یکی دیگر از امتیارات اتو بخار سرامیکی هوشمند، وجود سیستم ضد آهک در قسمت مخزن آب است که موجب تسویه اب می شود و از تشکیل رسوب در قسمت زیر اتو جلوگیری می کند. دستگاه ایمنی الکترونیکی به صورت خودکار روشن و خاموش می شود. این اتفاق در هر ۸ ثانیه یکبار اتفاق می افتد. همچنین اتو مجهز به سیستم ضد چکه است که اگر دمای اتو کم باشد، از چکیدن آب از زیر اتو جلوگیری می کند. با سیستم ضد چکه کاربرد می تواند براحتی حساسترین پارچه ها را نیز اتو کند.

دسته بندی ها: زندگی نو, ویژه

دیدگاه ها