منو

قابلیت های جارو برقی هوشمند

قابلیت های جارو برقی هوشمند

جارو برقی هوشمند با امکانات و قابلیت های متنوعی وارد بازار شده است. این نوع جارو برقی دارای سنسورهایی است که توانایی آن را در تمیز کردن خانه بالا می برد. وجود هفت سنسور مادون قرمز، یک ژیروسکوپ و یک دوربین دیجیتال در جارو برقی هوشمند موجب بالا بردن عملکرد آن شده است. این نوع جارو برقی دارای باطری است که از طریق آن می توان جارو برقی را شارژ کرد. همچنین جارو برقی هوشمند به گونه ای طراحی شده که می توان در میانه کار، آن را متوقف و شارژ کرد و پس از شروع دوباره، کار قبلی را انجام داد.

این جارو برقی می تواند بواسطه سنسورهای مبتنی بر لیزر توسط گوشی های هوشمند کنترل و مدیریت شود. زمانی که در حال تمیز کردن خانه هستید، جارو برقی هوشمند به شما می کند تا زباله هایی را که قادر به پیدا کردن آنها نیست را بیابد. فیلتری که در جارو برقی هوشمند تعبیه می شود، می تواند ظریف ترین ذراتی که از تار موی انسان کوچکترند را جمع آوری کند. با تنظیماتی که از قبل روی دستگاه انجام می شود می توان از راه دوره جارو برقی را کنترل و خانه را تمیز کرد.

جارو برقی هوشمند

علاوه بر توانایی هایی که جارو برقی هوشمند برای تمیز کردن خانه دارد، می تواند حیوانات خانگی را نیز کند. به این صورت که موهای اضافه آنها می مکد. این امر با استفاده از قلم مو، تیغه بزرگتر برای گرفتن مو و دو فیلتر انجام می شود. هدایت لیزری از دیگر قابلیت های این جارو برقی است که برای اجرای الگوی تمیز کردن خانه استفاده می شود. به این صورت که نقشه خانه در نرم افزار جارو ثبت می شود و سپس براساس آن حرکت می کند.

برخی از خانه های با پارکت پوشانده شده اند. جالب است بدانید که جارو برقی هوشمند قابلیت تمیز کردن کف پارکت چوبی را نیز دارد. این دستگاه همچنین می تواند تا ۶ اونس آب را از زمین جمع کند. بطور همزمان نیز می تواند برای ضدعفونی کردن، حذف باکتری ها، میکروب ها و آلرژن ها از فرش یا سطوح سخت استفاده شود. جارو برقی هوشمند چندین برابر نسل های قبل از خود قابلیت تمیز کردن خانه را دارد. این جارو حتی می تواند تا ۲ ساعت باطری را حفظ و به صورت خودکار دوباره به ایستگاه شارژ بازگردد.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها