منو

قیمت گوشی‌های میت ۱۰ هواوی به همراه تاریخ عرضه + عکس

 

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از آی تی رسان، هواوی در این مراسم، قیمت و زمان عرضه رسمی گوشی‌ها را نیز اعلام کرد تا بدانیم این پرچم‌داران تازه با چه بهایی عرضه خواهند شد.

قیمت ارایه شده برای میت ۱۰، ۶۹۹ یورو اعلام شد و این گوشی در همین ماه جاری به بازار خواهد آمد. طبق اعلام هواوی، پرچم‌دار جدید این کمپانی در ۴ رنگ مختلف عرضه خواهد شد و دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است. لازم به ذکر است که میت ۱۰ در تاریخ ۳۰ اکتبر وارد خاورمیانه می‌شود.

محصول بعدی این کمپانی که میت ۱۰ پرو نام دارد، مجهز به ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است و دارای ۶ گیگابایت رم بوده و قرار است از اواسط ماه نوامبر وارد بازار شود. این گوشی جدید برچسب قیمتی ۷۹۹ یورو را بر روی خودش می‌بیند.

محصول آخر که می‌توان آن را یک گوشی لوکس و در عین حال قدرتمند عنوان کرد، میت ۱۰ پورش دیزاین نام گرفته که قیمت بسیار بالاتری نسبت به دو گوشی دیگر دارد، ۱۳۹۵ یورو بهایی است که باید برای این محصول خاص پرداخت تا با استفاده از پردازنده قدرتمند کایرین، ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، یک اسمارت‌فون قوی را در اختیار شما قرار دهد.

به‌زودی مقالات کامل و بررسی‌های دقیق این محصولات را در کلیک جام‌جم خواهید خواند.

منبع : جام جم آنلاین

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها