منو

مانیتور جدید ایسوس برای محافظت از چشم

به گزارش ای ماسیس :

کمپانی “ایسوس” به تازگی مانیتوری را رونمایی کرده است که از فناوری های اختصاصی در زمینه محافظت از چشمان کاربر بهره می برد. در دنیای دیجیتال امروز، کاربران ساعت های بسیاری را پشت کامپیوترها صرف می کنند و به طبع نمایشگر نخستین واسط بین انسان و کامپیوتر است.

مجله سخت افزار: کمپانی “ایسوس” به تازگی مانیتوری را رونمایی کرده است که از فناوری های اختصاصی در زمینه محافظت از چشمان کاربر بهره می برد. در دنیای دیجیتال امروز، کاربران ساعت های بسیاری را پشت کامپیوترها صرف می کنند و به طبع نمایشگر نخستین واسط بین انسان و کامپیوتر است.
مانیتور جدید ایسوس با قابلیت های محافظت از چشم کاربران

مانیتور ASUS VZ239H از یک پنل IPS در سایز ۲۳ اینچ با تکنیک IPS بهره می برد که می تواند دقت FHD را نمایش دهد. در طراحی آن از ویژگی Frameless بهره گرفته شده است و زاویه پنل از هر سمت ۱۷۸ درجه است. زمان پاسخ به فرکانس این مانیتور ۵ میلی ثانیه و شدت روشنایی نیز ۲۵۰ نیت است.

مانیتور جدید ایسوس با قابلیت های محافظت از چشم کاربران

ایسوس در طراحی آن سنگ تمام گذاشته و ضخامت بدنه به ۷ میلی متر می رسد. ASUS Eye Care technology با هدف مراقبت از چشمان کاربران تولید شده است. مواردی مانند جلوگیری از سو سو زدن و پرش های تصویر، کاهش نورهای آبی مزاحم، افزودن تراکم پیکسلی و …از جمله کاربردهای آن است. دو اسپیکر با توان ۱.۵ وات نیز در ساختار آن به کار رفته است. ایسوس تا کنون به شرایط قیمت گذاری این مانیتور اشاره ای نکرده است.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها