منو

ماهی تابه هوشمند هم رسید

ماهی تابه هوشمند هم رسید

بله واقعا ماهی تابه هوشمند نیز وجود دارد. این دستگاه دارای سنسورهای دماست و که به شما زمان طبخ غذا را اعلام می کند. شما می توانید از طریق تلفن همراه خود با آن ارتباط برقرار کنید و بر درجه حرارت آن نظارت داشته باشید. در حالت عادی برای هم زدن مواد غذایی که درون ماهی تابه قرار می گیرد و همچنین درجه حرارت آن نیاز دارید تا بالای سر ماهی تابه بمانید. اما ماهی تابه هوشمند به شما اجازه می دهد تا بدون اینکه در آشپزخانه حضور پیدا کنید، غذای خود را سرخ نمایید.

در عین حال اجاق گاز نیز این اجازه را به شما می دهد تا طبخ کامل غذا، حرارت را کم یا خاموش کنید. شما می توانید از طریق گوشی همراه خود دستور غذا را در زمان مورد نظر خود تنظیم کنید و همزمان طبخ آن را از طریق صفحه نمایش گوشی همراه مشاهده کنید. ماهی تابه هوشمند قابلیت سازگاری با هر دو سیستم عامل اندروید و ios را دارد.

ماهی تابه هوشمند

ماهی تابه هوشمند دارای دماسنج و برنامه بلوتوث است که البته بر روی دسته آن نصب می شود و به هیچ عنوان شما چیزی را بر روی ماهی تابه مشاهده نمی کنید. ظاهر ماهی تابه هوشمند با سایر ماهی تابه ها تفاوتی ندارد و به یک شکل است اما آنچه موجب تفاوت میان یک ماهی تابه هوشمند و غیر هوشمند شده است، کارآیی و قابلیت های آنها می باشد.

این ماهی تابی می تواند یک ماهی قزل آلای کاملا خشک را درون مقدار کمی روغن سرخ و آن را برگردان کند بدون اینکه دست شما با آن تماسی پیدا کند و تنها با حرکت دست شما بر روی گوشی تلفن همراه اتفاق می افتد. درون ماهی تابه هوشمند یک سنسور حرارتی قرار دارد که به شما هشدار می دهد غذا حاضر شده و اگر حرارت بیش از این ادامه پیدا کند، غذای سوخته خواهید داشت.

ماهی تابه هوشمند از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده و بر روی آن پوشش نچسب قرار دارد. مدت عمر ماهی تابه بین ۳ تا ۵ سال تخمین زده شده است. تمیز کردن آن به راحتی انجام می شود. می توان دسته ماهی تابه هوشمند را جدا کرد و درون ماشین ظرفشویی آن را شستشو داد.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها