منو

مدل جدید بوگاتی Bugatti Chiron

مدل جدید بوگاتی Bugatti Chiron

بوگاتی چیرون جایگزین بوگاتی ویرون در موتورشوی ۲۰۱۶ ژنو رونمایی شد. این ماشین ادعا دارد که سریع ترین سوپر اسپورت دنیاست، چیرون فوق العاده قدرتمند و لوکس است و بار دیگر توانایی کمپانی فرانسوی بوگاتی را ثابت می کند.
قدرت این ماشین از انجین جدید ۸ لیتری W16 که برای تولید ۱۴۷۸ اسب بخار (۳۰۰ اسب بخار بیشتر از ویرن) و ۱۶۰۰ نیوتن متر گشتاور و حداقل ۲۰۰۰ هزار دور در دقیقه برنامه ریزی شده، به دست میاید.
انجین دارای چهار توربوشارژ برای تامین یک سیستم دو مرحله ایه توربوشارژینگ است که از عقب ماندن در هر فرمی جلوگیری می کند.

bugatti-veyron-cabin_827x510_71456819625
شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۲.۵ ثانیه، ۰ تا ۲۰۰ در ۶.۵ ثانیه و ۰ تا ۳۰۰ در ۱۳.۵ ثانیه که ۳ ثانیه تمام از ویرون بیشتر است امکان پذیر می باشد، حداکثر سرعت ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت ینی ۱۲ کیلومتر بر ساعت از ویرون بیشتر است.

به همراه گشتاور بالای ارائه شده، بوگاتی، چیرون را به بزرگترین پرفورمنس کلاچی که تا به حال تولید شده مجهز کرده است.
چیرون مجهز به اگزوز تیتانیومی به همراه شش مبدل کاتالیکی عظیم، ترمزهایی از جنس Carbon Silicon Carbide و ۸ پیستونه است، این مدل از فیبر کربن ساخته شده که باعث می شود به طور چشمگیری سبک تر باشد.

bugatti-chiron-interior_827x510_71456819591

دیزاین چیرون واضح است که بسیار جذاب تر و متفاوت است، بوگاتی کابینی بسیار لوکس و در عین حال اسپرت برای این خودرو در نظر گرفته است. نکته حائز اهمیت در مورد طراحی، عرض تر و بلند تر شدن ابعاد نسبت به مدل قبل است که باعث می شود راننده و سرنشین فضای بیشتری داشته باشند.

2017-Bugatti-Chiron-show-floor-107-876x535

سرعت سنج و … هم آنالوگ و هم دیجیتال هستند و کیلومتر شمار تا ۵۰۰ کیلومتر بر ساعت عددگذاری شده است، دکمه انجین روی فرمان قابل دسترس است. چیرون فقط سلطان سرعت نیست و بوگاتی دریفت مدی فوق العاده قدرتمند برای آن طراحی کرده است. قیمت چیرون با توجه به امکاناتش مناسب است و ۲.۶۱ میلیون دلار در نظر گرفته شده است.

دسته بندی ها: زندگی نو, ویژه

دیدگاه ها