منو

مدل جدید مزدا CX-4 coupe SUV در آستانه رونمایی

مدل جدید مزدا CX-4 coupe SUV در آستانه رونمایی

کراس آور ژاپنی جدید مزدا که بین اس یو وی های CX-3 و CX-5 قرار میگیرد، برای عرضه در یک بازار برنامه ریزی شد.
با توجه به تاکید مزدا این اس یو وی جدید در نمایشگاه های استرالیا به نمایش در نمیاید. این برند ژاپنی در نظر دارد تمامی اس یو وی های جدید خود را در نمایشگاه اتومبیل بیجینگ در ماه آپریل رونمایی کند. با تصویر تیزر ارائه شده از این ماشین مشخص می شود که بین اس یو وی کوچکتر ینی CX-3 و مدل بزرگتر ینی CX-5 قرار میگیرد. مزدا تصمیم دارد این مدل رو در این مرحله فقط در بازار چین عرضه کند. به گفته کمپانی CX-4 آخرین عضو از نسل جدید مدل های مزداست که از تکنولوژی SKYACTIV ( تکنولوژی ای که باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان موتور می شود) و KODO-Soul در دیزاین متحرک بهره می برد، این نوع جدید از اس یو وی به مشتریان کمک می کند تا خلاقانه تر زندگی کنند.

مزدا استرالیا نسبت به مدل CX-4 ابراز خرسندی کرده است اگر چه این نگرانی هست که این مدل در رده سه اس یو وی قدرتمند فعلی قرار نگیرد. بر اساس مدل بزرگتر ینی CX-5، مزدا مدل جدید رو برای پاسخ به Subaru Outback ارائه داده است. این مدل در بسیاری از المنت ها با کانسپت Koeru که در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۵ نمایش داده شد برابری می کند.

Mazda CX-5

2013_Mazda_CX-5_(KE_MY14)_Maxx_AWD_wagon_(2015-06-25)_01

مزدا CX-5 یک کراس آور کامپکت است که در سال ۲۰۱۲ توسط مزدا تولید شد. این اولین ماشین مزداست که از KODO-Soul در طراحی بهره می برد، دارای پلتفرم مزدا۳ و مزدا۶ و همینطور مجهز به تکنولوژی اسکای اکتیو فول و پلتفرم محکم و سبک است که با سری جدید موتورها و ترانسمیشن های بهینه سازی شده ترکیب می شود و در کاهش تولید کربن دی اکسید و مصرف سوخت موثر است.

مزدا قبلا اشاره کرده بود که فعالیت های تولیدیش دچار دگرگونی شده و پیشنهاد داده که CX-4 در چین، تایلند یا مکزیک تولید شود.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها