منو

مدیر عامل یاهو مردها را اخراج می‌کرد

به گزارش ای ماسیس :

ورایزن شرکتی که قرار است یاهو را بخرد تقاضای تخفیف یک میلیارد دلاری کرده و حالا باید با یک شکایت جدید هم روبرو شود. یکی از مدیران اجرایی سابق یاهو از مدیر عامل فعلی این شرکت مریسا مایر شکایت کرده است.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: شرکت یاهو روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. یاهو باید با عواقب ماجرای حمله سایبری که اکانت ۵۰۰ میلیون کاربر را در خطر قرار داده دست و پنجه نرم کند، از سوی دیگر باید پاسخ‌گوی همکاری‌اش با سازمان‌های جاسوسی باشد که اجازه اسکن اطلاعات میل‌های کاربران را ایجاد کرده بود. ورایزن شرکتی که قرار است یاهو را بخرد تقاضای تخفیف یک میلیارد دلاری کرده و حالا باید با یک شکایت جدید هم روبرو شود.
مریسا مایر مدیر عامل یاهو مردها را اخراج می‌کرد

یکی از مدیران اجرایی سابق یاهو از مدیر عامل فعلی این شرکت مریسا مایر شکایت کرده است. اسکات آرد از مدیران پیشین یاهو یک دعوای حقوقی را علیه مدیر عامل و دو تن دیگر از مدیران یاهو آغاز کرده است. براساس ادعای اسکات آرد این افراد در شرکت فرایندی را پیش برده‌اند که از طریق آن به کار مجموعه‌ای از کارمندان مرد شرکت خاتمه داده‌اند و تعداد قابل توجهی از کارمندان را هم براساس یک سیستم خاص عملکرد و رتبه‌بندی از شرکت اخراج کرده‌اند.

فرد شکایت کننده معتقد است سیستمی که مایر برای اخراج کارمندان مرد این شرکت استفاده کرده یک سیستم براساس تعصبات و نظرات کاملا شخصی خودش بوده و هیچ پایه‌ای نداشته است.

کارولین کلارک سخنگوی شرکت یاهو این دعوای حقوقی را بی‌اساس دانسته، اعلام کرده شرکت از مدیرعامل حمایت می‌کند و این را هم اضافه کرده که یاهو بر استخدام افراد با پیشینه‌های متنوع و گسترده تمرکز داشته است.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها