منو

مشخصات نسل سوم گلکسی J3 فاش شد

به گزارش ای ماسیس :

اسمارت فون های متعلق به سری گلکسیJ سامسونگ، به دلیل برخورداری از قیمت مناسب از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردارند و از این رو، این شرکت کره ای که اولین مجموعه از این گوشی ها را با نام های گلکسی J3، J5 و J7 در سال ۲۰۱۵ عرضه کرد.

وب سایت تک شات: اسمارت فون های متعلق به سری گلکسیJ سامسونگ، به دلیل برخورداری از قیمت مناسب از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردارند و از این رو، این شرکت کره ای که اولین مجموعه از این گوشی ها را با نام های گلکسی J3، J5 و J7 در سال ۲۰۱۵ عرضه کرد، همه ساله نسخه های جدیدی از این محصولات را برای علاقه مندان روانه بازار می کند.
مشخصات نسل سوم گوشی گلکسی J3 فاش شد

یک سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۶، نسل دوم این اسمارت فون ها والبته با مدل هایی جدیدتر به نام های گلکسی J3 پرو و گلکسیJ7 پرایم عرضه شد. حال به نظر می رسد که سامسونگ در حال آماده سازی مقدمات برای رونمایی از نسل سوم این سری از گوشی های خوش قیمت خود است که مشخصات یکی از آن ها با گلکسی J3 پرو در وب سایت زوبا رویت شد.

بر اساس آن چه که در این وب سایت آمده است، سه دستگاه از گوشی گلکسی J3 (2017) با شماره مدل SM-J327P وارد کشور هند شده تا مورد تست و ارزیابی قرار گیرد.

هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات این اسمارت فون در دسترس نیست، اما گفته می شود که به رم ۲ گیگابابتی، دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. اگر سامسونگ این گوشی را تا پایان سال جاری میلادی عرضه کند، به عنوان سومین گلکسی J3 امسال لقب خواهد گرفت.

باید گفت که گلکسی J3 مدل ۲۰۱۶، چند ماه پیش یعنی در ماه مارس و گلکسی J3 Pro نیز در ماه جولای رونمایی شد و پیش بینی می شود که در مدل ۲۰۱۷، شاهد برخی بروزرسانی ها دربخش های سخت افزاری و نرم افزاری این گوشی باشیم.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها