منو

مشخصه های ماشین لباسشویی هوشمند

مشخصه های ماشین لباسشویی هوشمند

ماشین لباسشویی هوشمند وارد هر خانه ای که شود، محال است که با استقبال مواجهه نشود و رضایت ساکنین خانه را به خود جلب نکند. ماشین لباسشویی هوشمند از طریق گوشی های هوشمند اندروید و ios قابل تنظیم هستند. شرکت سامسونگ ال جی به عنوان پیشروان تولید این محصول شناخته شده اند.

ماشین لباسشویی هوشمند دارای سنسورهایی که به شکل اتوماتیک از طریق وای فای عمل می کنند. این امر موجب شده تا در صورت بروز مشکلات احتمالی در عملکرد ماشین، به کاربر اطلاع داده شود. بنابراین کاربر از علت اصلی متوقف شدن ماشین لباسشویی آگاه می شود و می تواند براحتی آن را برطرف کند. هوشمند بود لباسشویی موجب شده تا امکان برقرار ارتباط کاربر با بخش خدمات ممکن شود. در واقع سنسورهایی که در ماشین لباسشویی هوشمند تعبیه شده اند، پیغام ها لازم را به کاربر ارسال می کنند.

ماشین لباسشویی

یکی از مشخصه های اصلی ماشین لباسشویی هوشمند، امکان کنترل و مدیریت فرآیند شستشو در خارج از منزل است. زمانی که کاربر در محیط کار خود باشد، براحتی می تواند از این ماشین استفاده کند. همچنین ماشین لباسشویی هوشمند قابلیت تنظیم موارد از پیش تعیین شده را نیز دارد که در آن می توان مقدار اضافه کردن پودر لباسشویی را مشخص کرد. حتی در مواردی نیز می توان زمان اضافه کردن نرم کننده لباس را تعیین کرد.

 زمانی که شستشوی البسه به اتمام می رسد، پیغام آن به کاربر ارسال می شود. این ماشین لباسشویی هوشمند بدون سر و صدا و ارتعاش کار می کند و سرعت چرخش آن چندین برابر ماشین لباسشویی های معمولی است. مدت زمانی که برای شستشوی کامل با ماشین لباسشویی هوشمند تخمین زده می شود، ۳۶ دقیقه است.  هوشمند بودن ماشین لباسشویی قابلیت دیگری در اختیار کاربران قرار می دهد؛ ساعات اوج مصرف برق را به کاربر اعلام می کند و در نتیجه می تواند از مصرف بیش از حد برق جلوگیری نماید. به دلیل موتور دیجیتالی که در ماشین لباسشویی هوشمند تعبیه می شود، میزان توانایی آن در شستن لباسها افزایش می یابد.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها