مشکل آیفون ۷ در حالت پرواز

[ad_1]

به گزارش ای ماسیس :

اپل به کاربران توصیه کرده در صورت وقوع این مشکل گوشی خود را خاموش و روشن کنند و اگر مشکل کماکان پابرجا بود، سیم‌کارت گوشی را خارج کنند و دوباره در گوشی قرار دهند.

فارس: اپل به کاربران توصیه کرده در صورت وقوع این مشکل گوشی خود را خاموش و روشن کنند و اگر مشکل کماکان پابرجا بود، سیم‌کارت گوشی را خارج کنند و دوباره در گوشی قرار دهند.
مشکل آیفون 7 در حالت پرواز
برخی کاربران آیفون ۷ می گویند زمانی که این گوشی را در حالت پرواز قرار داده و سپس آن را از حالت مذکور خارج می کنند، دیگر قادر به دسترسی به خدمات مخابراتی نیستند.

اپل می گوید پس از اعتراضات کاربران از این موضوع مطلع شده و در حال تحقیق در این زمینه است. این مشکل محدود به آیفون ۷ نیست و در گوشی آیفون ۷ پلاس هم وجود دارد.

اپل به کاربران توصیه کرده در صورت وقوع این مشکل گوشی خود را خاموش و سپس روشن کنند و اگر مشکل کماکان پابرجا بود، سیم کارت گوشی را از آن خارج کنند و مجددا در داخل گوشی قرار دهند.

یکی از کاربران ویدئویی از این مشکل تهیه کرده که نشان می دهد دسترسی به شبکه مخابراتی با گوشی آیفون ۶اس بعد از خروج از حالت پرواز ممکن است. اما این کار با گوشی آیفون ۷ امکان پذیر نبوده است.

برخی کاربران هم می گویند به دنبال وقوع این مشکل گوشی های آیفون ۷ خود را به فروشگاه های این شرکت برده اند و آنها را با یک نسخه جدید تازه تعویض کرده‌اند.

[ad_2]

لینک منبع

سارا

یک شیعه ایرانی، کارشناس نرم‌افزار، مدرس آموزشهای کامپیوتری، علاقه مند به نرم افزارهای آزاد/ متن باز

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *