منو

مشکل بزرگ در آیفون ۷ پلاس ۳۲ گیگی

به گزارش ای ماسیس :

نسخه ۳۲ گیگی آیفون ۷ و ۷ پلاس جایگزین حافظه داخلی ۱۶ گیگ آیفون‌های قبلی شد تا انتقادها از روی کم بودن حافظه آیفون برداشته شود اما گزارش‌های جدید نشان می‌دهد در مقایسه با حافظه ۱۲۸ گیگی، گوشی‌های جدید ۷ پلاس با حافظه ۳۲ گیگ کُند هستند و سرعت پایین‌تری دارند.

روزنامه هفت صبح: گفته می‌شود نسخه ۳۲ گیگابایتی از آیفون ۷ پلاس مشکل دارد. نسخه ۳۲ گیگی آیفون ۷ و ۷ پلاس جایگزین حافظه داخلی ۱۶ گیگ آیفون‌های قبلی شد تا انتقادها از روی کم بودن حافظه آیفون برداشته شود اما گزارش‌های جدید نشان می‌دهد در مقایسه با حافظه ۱۲۸ گیگی، گوشی‌های جدید ۷ پلاس با حافظه ۳۲ گیگ کُند هستند و سرعت پایین‌تری دارند.
کشف مشکل بزرگ در نسخه ۳۲ گیگی آیفون ۷ پلاس

آزمایش کُندی با شاخص Basemark OS II روی آیفون ۷ پلاس ۳۲ گیگی انجام شد که از ۸۰۰ امتیاز بالاتر به‌دست نیاورد اما آیفون بعدی (آیفون ۶ پلاس ۶۳ گیگی) روی ۱۳۰۰ تا ۱۷۰۰ امتیاز کسب کرد که نشان از سرعت بالاتر در بخش حافظه دارد.

شاخص بعدی Pass Mark است که مقایسه با این شاخص نیز نشان می‌دهد که آیفون ۷ پلاس ۳۲ گیگی در بخش write سرعت بسیار وحشتناکی دارد اما در بخش خوانش دیتا/Read هم‌رده با آیفون ۶ اس پلاس شد.

نکته مهم این است که اپل برای نصب حافظه داخلی از سازندگان مختلف روی گوشی‌های خود استفاده کرده است و باید رسماً مشخص شود که حافظه کدام کمپانی کند عمل می‌کند که این موضوع نیاز به کنکاش بیشتر دارد.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها