منو

معرفی اولین SUV مازراتی

معرفی اولین SUV مازراتی

مازراتی

در سرار جهان علاقه مندان زیادی به خودرو های اس یو وی یا شاسی بلند وجود دارد، به همین دلیل برند های لوکس و مشهور خودروسازی اهمیت زیادی به تولید این گونه اتومبیل می دهند. در سال های اخیر Porsche Cayenne، Bentley Bentayga و Rolls-Royce truck که در آینده ای نزدیک وارد بازار می شود معرفی شده اند.

اکنون مازراتی نیز به لیست عرضه کنندگان اس یو وی افزوده می شود، Italian Marque در حال حاضر از نمای بیرونی خودروی Levante SUV رونمایی کرده است ولی اطلاعات دقیقی از آن در اختیار نیست، انتظار می رود این اتومبیل دارای گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک، دیفرانسیل جلو و عقب و امکانات مجهز به صورت استاندارد باشد که به این ترتیب نمی توان آن هارا حذف کرده و از قیمت خودرو کم کرد. Levante در دو نوع دیزلی و بنزینی معرفی خواهد شد، در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۶ Levante مازراتی را وارد بازار پر رونق اس یو وی و کراس آور خواهد کرد و بالطبع باعث افزایش فروش این کمپانی می گردد، همونطور که در سال ۲۰۱۳ اشاره شده بود قرار است Levante فروش جهانی مازراتی را به ۵۰ هزار خودرو در سال افزایش دهد.در جلوی اتومبیل لوگوی مازراتی به شکل نیزه سه سر و در پایین آن درچه های ورودی هوا که توسط یک برش باریک به هم متصل هستند قابل مشاهده است، چین های روی کاپوت ظاهر اخمویی به این اتومبیل میدهند. رقبای لوانته BMW X6 و Porsche Cayenne هستند.
خیلی زود است که در مورد قیمت این خودرو بحث شود اما به نظر می رسد لوانته از رقبای اصلیش گران تر باشد و کمتر از ۸۰ هزار دلار نخواهد بود.احتمالا جزئیات دقیق تر در نمایشگاه اتومبیل ژنو که ماه مارس برگزار می شود ارائه می شود.تولید لوانته بیشتر جنبه اقتصادی دارد و فرصتی است برای مازراتی تا هنوز هم اتومبیل های اسپرتی شبیه به GranTurismo بسازد.

دسته بندی ها: زندگی نو, ویژه

دیدگاه ها