منو

معرفی چند اپلیکیشن پزشکی

امروزه استفاده از اپلیکیشن های پزشکی برای یادگیری وآموزش وکاربرد در زمینه ی پزشکی مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.که ما چند مورد از اپلیکیشن های کاربردی رابه علاقمندان و کاربران معرفی میکنیم.

اپلیکیشنDoctor on Demand برای کاربر فرصت مکالمه با یک دکتر واقعی را فراهم میسازد.همچنین میتواند با انجام یک ویدئو چت،در مورد مشکلات خود با دکتر صحبت کنید.از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن این است که نیازی نیست برای رفتن به کلینیک منزل را ترک کنید.از این اپلیکیشن برای مواردی چون سرماخوردگی،انفولانزا،سرفه،تب،آلژی،عفونت های ادرای،تعویض نسخه و دیگر موارد میتوان استفاده کرد.

medical_apps-6

اپلیکیشنBaby and child first aid .یک اپلیکیشن صلیب سرخ رسمی برای کودکان و نوزادان است.شامل ویدئوهای مفید،توصیه های آسان و دارای یک بخش آزمون میباشد که همه ی این امکانات به صورت رایگان ارائه شده است.

medical_apps-9

اپلیکیشن Essential Anatomy برنامه آناتومی بدن انسان است.این اپلیکیشن میتواند با دارا بودن بیش از صدها قابلیت مختلف به عنوان یک ابزار کاربردی یا آموزشی توسط پزشکان ،پرستاران،دانشجویان پزشکی و…مورد استفاده قرار گیرد.این اپلیکیشن امکان جستجوی ساختار مورد نظرومقایسه ی یک ساختار را با دیگری را فراهم میکندوبیش از۴۰۰۰ساختار آناتومی حیاتی از اجزای بدن انسان را نشان میدهد.

Essential-Anatomy

اپلیکیشن webMD .این اپلیکیشن تمامی ابزارهای لازم برای تصمیم گیری در مواقع اضطرار را دارد و دارای قابلیت های ویژه ای برای تشخیص علائم بیماری ها و جراحات،داروها و شیوه های درمان و همچنین اطلاعات کمکهای اولیه،مشخصات قرص هاو…رادر اختیار کاربر میگذارد.

WebMD

اپلیکیشن دکترسلام برای موبایل های اندرویدios iPhone apple.با استفاده از این اپلیکیشن میتوانید به راحتی به تمامی مطالب وبسایت hi doctor.irاز قبیل پزشکی،سلامت،پوست،مو،زیبایی،تغذیه،داروها،کودکان،زنان و…دسترسی داشت و آخرین مطالب و مقالات رادر حوزه سلامت را مطالعه کرد.

app-for-mobile

 

اپلیکیشن مراقبتهای پزشکی و امدادهای فوریتیFirst Aid Symptoms.برنامه ای است که در قالب یک موتور جستجو برای مواقع اورژانسی عمل میکند .این برنامه در مواقع بحران با جزئیاتی که در رابطه با موارد مختلف ارائه میدهد،کمک میکند تا فرد اقدامات اولیه راپیش از رسیدن کمک پزشک انجام دهد.همچنین اطلاعات ضروری مربوط به هر فرد را درخودذخیره میکند.

 

750912

 

دسته بندی ها: سلامت, ویژه

دیدگاه ها