منو

مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها

با مصوبه جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، انقلابی در هزینه اینترنت ADSL در ایران به وجود آمد. باوجود مقاومت شدید شرکت‌های سرویس‌دهنده، آقای وزیر به قولش عمل کرد و قیمت اینترنت را پایین آورد.

وبسایت فارنت – سلمان صحافی: با مصوبه جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، انقلابی در هزینه اینترنت ADSL در ایران به وجود آمد. باوجود مقاومت شدید شرکت‌های سرویس‌دهنده، آقای وزیر به قولش عمل کرد و قیمت اینترنت را پایین آورد.

حالا شرکت‌های متعددی تعرفه‌های خود را به شکل‌های گوناگون منتشر کرده‌اند. قیمت ماهیانه اینترنت در آن‌ها تفاوتی ندارد، اما در سقف حجم اعلام‌شده و یا همان مصرف منصفانه تفاوت‌های زیادی وجود دارد. نوع اعلام حجم‌ها نیز از سوی شرکت‌ها متفاوت است. برخی شرکت‌ها سقف ترافیک بین‌الملل را ۵۰ درصد کل، برخی ۳۰ درصد و برخی ۲۵ درصد اعلام کرده‌اند. یکی از شرکت‌ها نیز کل ترافیک اعلامی خود را ترافیک بین‌الملل اعلام کرده است. با این اوصاف نیاز به مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها احساس می‌شود.

ما با بررسی کامل تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها، قیمت و میزان حجم بین‌الملل آن‌ها را در جدولی منتشر کرده‌ایم تا شما مخاطبان عزیز بتوانید با دیدی باز سرویس‌دهنده خود را انتخاب کنید. سرعت معیار در این جدول ۱۶ مگابیت‌برثانیه انتخاب‌شده است و همان‌طور که گفته شد، حجمی که در جدول زیر می‌بینید، حداکثر ترافیک بین‌المللی است که در یک ماه قادر به استفاده از آن خواهید بود. در جدول زیر شرکت‌ها به ترتیب حروف الفبا قرارگرفته‌اند.

جدول مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها؛ سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه
برای دیدن عکس در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید.
مقایسه تعرفه اینترنت غیر حجمی شرکت‌ها

منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها