منو

مقایسه میان دوربین بهترین گوشی ها در سال ۲۰۱۶

در سال ۲۰۱۶ بهترین دوربین ها از آنِ گوشی های آیفون ۶S، سامسونگ گلکسی S7، HTC 10، هواوی P9، گوشی Xiaomi Mi 5، سونی اکسپریا Z5 و  ال جی G5 شدند که توانستند گوی سبقت را از رقبای خود بربایند. دوربین بهترین  گوشی ها می توانند عکسها، تصاویر سلفی در نور کم و فیلم ها را با کیفیت بالا ضبط کنند.

 این قسمت از گوشی کارایی زیادی داشته و می تواند بهترین لحظات را برای شما ثبت کند. برای مثال وقتی در جشن تولد هستید  و دوربینی به همراه ندارید، این تلفن همراه است که می تواند لحظات را برای شما ثبت کند. بسیاری تصور می کنند اگر گوشی از مگاپیکسل بیشتری برخوردار باشد، بهتر است.

دوربین بهترین  گوشی ها می تواند ویدئوها را با ۶۰ فریم در ثانیه ضبط کند. البته برخی از این گوشی ها فول اچ دی هستند و می توانند تصاویر را با رزولویشین ۱۹۲۰*۱۰۸۰ ثبت کند. در واقع دوربین بهترین  گوشی ها  در سال ۲۰۱۶ دارای پرتره در فضای باز هستند که در گوشی های سامسونگ گلکسی S7، HTC 10، هواوی P9، گوشی Xiaomi Mi 5، سونی اکسپریا Z5 و  ال جی G5 این ویژگی برقرار است.

 cameraphone

برای مثال دوربین گوشی آیفون ۶  دارای دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، ویدیو ۴K، ۱۰۸۰p در ۶۰fps، پانوراما ۶۳Mp، اسلوموشن با ۱۲۰fps با کیفیت ۱۰۸۰p، ۷۲۰p و ۲۴۰fps می باشد. دوربین گوشی HTC 10 نیز دارای ویژگی هایی همچون دوربین عقبت با ۱۲ مگاپیکسل، ویدیو ۴K، ۱۰۸۰P در ۳۰fps، امکان ثبت تصاویر پانورما، ثبت اسلوموشن با کیفیت ۷۲۰p 240fps می باشد.

دوربین عقب گوشی هواوی P9 نیز ۱۲ مگاپیکسل است که دوربین جلوی آن ۸ مگاپیکسل است. اسلوموشن این گوشی دارای کیفیت ۷۲۰p 240fps است. دوربین گوشی ال جی G5 نیز ۱۶ مگاپیکسل است که تصاویر را با زاویه دید عریض، ۴K و ۱۰۸۰P ثبت می کند. این گوشی قابلیت ثبت تصاویر پانورما را دارد و تصاویر اسلوموشن را با کیفیت ۷۲۰p 240fps ضبط می کند. دوربین گوشی سامسونگ گلکسی S7 با دوربین عثب ۱۲ مگاپیکسلی، ۴K، ۱۰۸۰p در ۶۰fps می تواند تصاویر پانورما را در حالت حرکت ثبت کند. اسلوموشن تصاویر نیز با کیفیت ۷۲۰p 240fps هستند.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها