منو

منتظر ساعت‌های هوشمند گوگل باشید

به گزارش ای ماسیس :

براساس اطلاعاتی که از طریق اکانت توییتر Evleaks منتشر شده، به نظر می‌رسد که شرکت گوگل قصد دارد دو ساعت هوشمند جدید با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار کند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: براساس اطلاعاتی که از طریق اکانت توییتر Evleaks منتشر شده، به نظر می‌رسد که شرکت گوگل قصد دارد دو ساعت هوشمند جدید با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار کند. حتی مشخص شده که احتمال دارد این ساعت‌های هوشمند بین دی ماه تا اواخر اسفند ماه معرفی و عرضه شوند.

منتظر ساعت‌های هوشمند گوگل باشید

این دو ساعت هوشمند اولین محصولاتی خواهند بود که با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار می‌شوند. براساس اطلاعاتی که از قبل منتشر شده بود این دو محصول با اسم رمز Swordfish و Angelfish شناخته می‌شوند. یکی از این ساعت‌ها ۴۲ میلی‌متری خواهد بود و با یک دکمه کار می‌کند و قرار است در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری و رزگلد راهی بازار شود.

منتظر ساعت‌های هوشمند گوگل باشید

در بخش دیگری از شایعات گفته شده که این ساعت‌های هوشمند به GPS و LTE مجهز شده‌اند و بدون نیاز به داشتن تلفن همراه هوشمند هم کار می‌کنند. در ادامه می‌توانید تصاویر لو رفته از این دو محصول را مشاهده کنید. محصولاتی که هنوز اطلاعات دقیقی از نوع سخت افزار به کار رفته در آن‌ها نمی‌دانیم. حالا باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم و همین‌طور ببینیم که چه محصولات دیگری با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار می‌شوند.لینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها