منو

میتسوبیشی تا سال ۲۰۲۱ هر سال یک SUV جدید تولید می کند

میتسوبیشی تا سال ۲۰۲۱ هر سال یک SUV جدید تولید می کند

Mitsubishi از برنامه پنج سال آینده اش پرده برداری می کند و در نظر دارد تا سال ۲۰۲۱ سالی یک اس یو وی در سایز های کوچک، متوسط و بزرگ تولید کند و در این بخش به تولید کننده ای مهم تبدیل شود. رئیس بریتانیایی میتسوبیشی Lance Bradley از تولید سالانه ۴۵۰۰۰ خودرو تا پنج سال آینده خبر داد که این مهم با تکیه بر رنج وسیع اس یو وی های الکتریکی، پلاگین هیبرید، بنزینی و دیزلی میسر می شود. این پنج مدل اس یو وی جدید شامل یک کراس آور با سایز Nissan Juke، یک اس یو وی کوچک اما بزرگتر از ASX، یک Outlander سایز متوسط، Shogun Sport و Shogun فول سایز می باشد. مدل ASX قبلی تا سال ۲۰۲۰ در لیست باقی خواهد ماند.

mitsubishi-3

اولین و مهم ترین ماشینی که تولید خواهد شد بین ASX و مدل های Outlander قرار میگیرد. این مدل در سال آینده و بر اساس XR-PHEV II  که در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۵ دیده شد عرضه می شود، از یک موتور بنزینی کوچک متصل به موتور الکتریکی ۱۶۱ اسب بخاری استفاده می کند که مقدار کربن دی اکسید تولیدی آن ۴۰ گرم در هر کیلومتر می باشد. این مدل بالاتر از ASX قرار میگیرد تا سرانجام در سال ۲۰۲۰ جایگزین آن شود، قبل از ASX یک B-SUV با سایز Nissan Juke قرار میگیرد که بر اساس eX که در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شد طراحی شده است. این مدل یک کراس آور پنج در کامپکت بوده و در دو نوع الکتریکی فول با رنج ۲۵۰ مایل و همینطور بنزینی و دیزل در سال ۲۰۱۸ ارائه می شود.

mitsubishi_asx_4_2014_front_right

B-SUV جدید باعث می شود میتسوبیشی در بین مشتریان به عنوان تولیدکننده مهم ماشین های الکتریکی شناخته شود، Bradley می گوید: همیشه برای فروش یک ماشین شما نیاز به اجازه مشتری دارید، مردم مارو به عنوان تولید کننده اس یو وی های دیفرانسیل جلو و عقب می شناسند، اکنون فکر می کنم در حال رسیدن به شهرت در زمینه تولید ماشین های الکتریکی نیز هستیم و این مهم به کمک Outlander PHEV و مدل های جدید امکان پذیر خواهد بود، رسیدن به این مرحله دشوار است اما در صورت موفقیت ما رقبا به راحتی نمی توانند با میتسوبیشی هماهنگ شوند.

 

 

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها