منو

نانوشته های از بازی محوب pes2016

Pes 2016 توسط شرکت کونامی ساخته شده است ،این بازی در تاریخ ۱۵ سپتامبر ( ۲۴ شهریور ) برای پلتفرم های PC, PS4, PS3, Xbox One و Xbox 360 در ایالات متحده و ۱۷ سپتامبر ( ۲۶ شهریور ) در بازارهای اروپا منتشر شد و تریلری از این عنوان که ویژگی های جدید Pes 2016 رو به تصویر کشیده است منتشر شد.

این نسخه ی جدید از سری بازی های محبوب Pes با موتور بازی سازی Fox Engine ساخته شده که دست سازنده ها را برای بهبود گرافیک این بازی ، باز میکند . در Pes 2016 شاهد یک مستر لیگ جدید ، گرافیک بهبود یافته ، آب و هوای داینامیک ، انیمیشن های بیشتر ، فیزیک توپ پیشرفته تر ، myClub ، موقعیت های داینامیک دوربین های داخل بازی و گزارشگر های جدید هستیم.

به‌تازگی و در فاصله‌ی یک روز مانده به عرضه Pro Evolution Soccer 2016، امتیازات این بازی منتشر شده است. این بازی توانسته است نمرات بسیار خوبی کسب کند و موفقیت بزرگی برای این سری و کونامی رقم بزند. بسیاری از سایت‌ها اشاره کرده‌ اند که این نسخه بازگشتی برای پادشاه فوتبال خواهد بود.

خرید بازی برای طرفداران ضروری است. PES 2016 بهترین نسخه در سری خواهد بود که می‌تواند شما را مدت ها سرگرم کند.

ارتقا بخش Master League یک نعمت بسیار بزرگ به حساب می‌آید. فیزیک و انیمیشن بازیکنان بسیار عالی کار شده است. همه‌ی این ها در کنار یک گیم‌پلی خوب لذت بسیاری به شما می‌دهد.

بازی مشکلات کوچکی در خود دارد اما بهترین بازی فوتبالی است که من بازی کرده ام

مشکلاتی در عدم لایسنس در این بازی وجود دارد اما با این وجود PES 2016 بهترین نسخه در سری از زمان کنسول PlayStation 2 است.

با توجه به این شرکت کونامی برای هرچه بهتر شدن این بازی محبوب استفاده از هوش مصنوعی بالایی را گزاشته است ،این خود باعث ایجاد مشکل کرده است، اگر شمابصورت بازیکن حرفه باشید با این مشکل برخرد کرده اید چون با سبک بازی شما نمیخورد ولی اگه بصورت بازیکن آماتور وارد بازی شوید این هوش مصنوعی به شما کمک خواهد کرد تا پاس های سالم به مقصد برسانید. شرکت کونامی باتوجه به اینکه از رقبای سرکش خود گوی رقابت را برابید و باز به صدر جدول محبوب ترین بازی نزد کاربران قرار گیرد روی به گرافیک و هوش مصنوعیی در بازی کرده است که باعث شده است از ظرافت کاری بازی بزند برای مثال اگر شما دقیق به صدای سوت داور گوش فرا دهید، متوجه خواهید شد که تمامی سوتهای داور به یک صدا میباشد بر فرض مثال سوت پایان بازی و خطاها و یا گرفتن آفساید به یک شکل میباشد و باز میتوان به ریز کاری دیگری اشاره کرد از جمله رنگ پیراهن های دو تیم که اگرچه ناگفته نماند که از نظر گرافیک بسیار عالی است اما قابلیت تشخیص اینکه رنگ پیراهن هر دو تیم بصورت یک رنگ است را ندارد و اگر بصورت دو نفره بازی کنید خواهید دید که دچار مشکل هایی خواهید شد

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب

دیدگاه ها