purchase Zetia منو

نبرد ربات‌های انسان‌نمای غول‌پیکر در ژاپن

اولین رقابت فیزیکی بین دو ربات غول‌پیکر آمریکایی و ژاپنی که با هزینه شخصی ساخته شده‌اند در ژاپن برگزار خواهد شد Soma over the counter.

ایسنا: اولین رقابت فیزیکی بین دو ربات غول‌پیکر آمریکایی و ژاپنی که با هزینه شخصی ساخته شده‌اند در ژاپن برگزار خواهد شد.
Lamivudin online
نبرد ربات‌های انسان‌نمای غول‌پیکر در ژاپن

Fosamax به نقل از نیوز ویک، در سال ۲۰۱۵ دو مهندس آمریکایی با هزینه شخصی یک ربات غول‌پیکر جنگجو با نام پرایم تولید کردند.

آنها پس از موفقیت در ساخت ربات به دنبال حریفی قدرتمند برای اجرای مبارزه بودند که پیشنهاد آنها توسط گروهی از مهندسان ژاپنی پذیرفته شد http://kukarpharmacy.com/68.html.

http://kukarpharmacy.com/236.html گروه ژاپنی نیز پس از دو سال صرف زمان یک ربات ۴.۵ تنی تولید کرد و طبق مذاکرات انجام شده محل اجرای رقابت در ژاپن انتخاب شد.

generic Ibuprofen online این مبارزه قرار است بین ربات آمریکایی Eagle Prime با پنج متر ارتفاع، ۱۲ تن وزن و ۴۳۰ اسب بخار قدرت با ربات ژاپنی Kuratas با ۴ متر ارتفاع و ۴ تن وزن برگزار شود.

از آنجایی‌که فرایند تعمیر این ربات‌های غول‌پیکر بسیار زمان‌بر است، بنابراین دو طرف تصمیم گرفتند که به جای پخش زنده رقابت، مراحل اصلی مبارزه را به صورت یک فیلم ویرایش شده در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند order Voltaren.

ربات‌های ساخته شده توسط دو تیم توسط کاربر مستقر در کابین کنترل می‌شوند، بنابراین با توجه به خطرات احتمالی موجود در این رقابت هدف اصلی از کار انداختن ربات‌ها یا در نهایت آسیب سطحی است، تا احتمال آسیب به اپراتور ربات‌ها به حداقل برسد.

منبع http://sildenafildok.com

http://kukarpharmacy.com/36.html دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها