منو

نحوه ضبط یک مکالمه تلفنی در اندروید

نحوه ضبط یک مکالمه تلفنی در اندروید

هشدار: قبل از اینکه آموز زیر را بکار ببرید؛ توجه داشته باشید که انجام عملیات ضبط مکالمه ای تلفنی ذیل ممکن است برای اهدافی غیرقانونی بکار برده شود.

فلذا میبایست آگاه باشید برای منظوری که بناست برای آن از این آموزش بهره میگیرید در چهارچوب قانونی میگنجد یا خیر.

record-a-phone-call-001

پر واضح است که مسئولیت انجام هر عمل غیرقانونی از طریق این آموزش بر عهده مخاطب میباشد و سایت ای ماسیس هیچگونه مسئولیتی را در این قبال به عهده نمیپذیرد.

چگونگی ضبط یک مکالمه تلفنی تلفنی در اندروید

ساده ترین روش برای ضبط یک مکالمه تلفنی کمک گرفتن از App اندرویدی است. ابزارهای زیادی برای این منظور وجود دارد، اما برنامه پیشنهادی ما Smart Voice Recorder میباشد که آن را میتوانید از اینجا دانلود نمائید.

تصاویر زیر مربوط به یک دستگاه Sony Xperia است. حتی اگر دارای گوشی دیگری نیز باشید، مراحل کلّی به یک صورت خواهند بود.

ابتدا با یک مخاطب تماسی تلفنی برقرار نموده و یا به مکالمه ای تلفنی پاسخ دهید. پسندیده تر آن است که قبل از ضبط مکالمه از مخاطب خود اجازه گرفته شود و در صورت مثبت بودن پاسخ، مراحل زیر را ادامه دهید:

– گوشی خود را در حالت بلندگو (Speakerphone)  و یا اگر از hands-free استفاده میکنید. بر روی آیکون Speaker ضربه بزنید. دکمه home را فشرده و در صفحه اصلی مکالمه را قطع ننمایید.

record-a-phone-call-002

– برنامه Smart Voice Recorder را اجرا نمایید.

– برنامه دکمه قرمزرنگ بزرگ ضربه بزنید (در صورت موفقیت آمیز بودن امواج رنگی بر روی ضفحه نمایش در هنگام مکالمه به حرکت در خواهند آمد.)

record-a-phone-call-003

– اطمینان حاصل یابید که صدای مقابل قابل شنیدن است. میتوانید میزان صدا را با استفاده از کلید صدا (در بخش کناری دستگاه شما) افزایش دهید.

– پس از پایان مکالمه روی دکمه مربع (به همراه پیغام Finish) در برنامه Smart Voice Recorder و نامی را برای فایل نهایی خود برگزینید.

record-a-phone-call-004

فایل مورد نظر ضبط شده است و در بخش Recording فایل قابل دسترس خواهد بود.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, ویژه

دیدگاه ها