منو

نخستین تصاویر از خودروی الکتریکی فولکس

به گزارش ای ماسیس :

به نظر می رسد که فولکس واگن تصمیم قطعی گرفته تا محصولات خود را کاملا دوستدار محیط زیست روانه بازار کند. به همین منظور هم، این کمپانی خودروسازی اواخر ماه جاری میلادی از طرح مفهومی خودوی الکتریکی خود در نمایشگاه اتومبیل پاریس رونمایی خواهد کرد.

وب سایت تک شات: به نظر می رسد که فولکس واگن تصمیم قطعی گرفته تا محصولات خود را کاملا دوستدار محیط زیست روانه بازار کند. به همین منظور هم، این کمپانی خودروسازی اواخر ماه جاری میلادی از طرح مفهومی خودوی الکتریکی خود در نمایشگاه اتومبیل پاریس رونمایی خواهد کرد.

انتشار نخستین تصاویر از خودروی الکتریکی فولکس واگن

حالا در اقدامی پیش از رونمایی رسمی، این خودروسازی آلمانی سه تصویر تبلیغاتی از این خودروی مفهومی خود منتشر کرده است تا هم حس کنجکاوی علاقمندان را برانگیزد و هم تا حدودی خبرهای مربوط به خودروی الکتریکی شورولت، Bolt EV، را از رونق بیاندازد.

بدون شک این طرح مفهومی هم از شکل و شمایل کلاسیک فولکس واگن و همان شکل گرد هاچ بک برخورداراست. البته این نمونه بیشتر نمایشی است و شاید خودرویی که در نهایت به خط تولید می رسد از شکل دیگری برخوردار باشد.

در هر حال، این خودرو بر پلتفرم جدید فولکس واگن طراحی شده و از نام رمز MEB برخوردار است. بنابراین با وجودیکه طراحی خارجی آن کمی از آنچه در چند سال آینده در نمایشگاه ها دیده خواهد شد عریض تر است، شکل و طراحی آن در مجموع به واقعیت نزدیک است.

انتشار نخستین تصاویر از خودروی الکتریکی فولکس واگن

حالا با توجه به این تصاویر تبلیغاتی متوجه چه مشخصاتی می شویم که ممکن است در نهایت به خط تولید نرسند؟ خب، شاید یکی از آنها پورت شارژ تعبیه شده در قسمت پشتی بالای این هاچ بک باشد. مورد دیگر احتمالا چراغ های جلوی لانه زنبوری LED هستند که به علت بالا بودن قیمت کنار گذاشته خواهند شد.

انتشار نخستین تصاویر از خودروی الکتریکی فولکس واگن

فولکس واگن هیچ تصویری از داخل این خودرو منتشر نکرده است، اما بر اساس آنچه در خودروی مفهومی BUDD-e در CES 2016 دیده بودیم، می توانیم به استفاده از فناوری های متعدد در داخل این خودرو مطمئن شویم. البته اینها همه در حد گمانه زنی هستند و باید تا ۲۹ سپتامبر، ۸ مهر و آغاز نمایشگاه خودرو پاریس منتظر بمانیم.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها