منو

نسخه تعویضی نوت ۷ در هواپیما آتش گرفت!

به گزارش ای ماسیس :

با وجود این‌که سامسونگ قول داده بود نسخه‌های جدید و تعویض شده گلکسی نوت ۷ مشکل باتری را نخواهند داشت به‌تازگی یک نوت ۷ در هواپیما آتش گرفته است.

وب سایت فارنت – علی ارغوان: با وجود این‌که سامسونگ قول داده بود نسخه‌های جدید و تعویض شده گلکسی نوت ۷ مشکل باتری را نخواهند داشت به‌تازگی یک نوت ۷ در هواپیما آتش گرفته است.
نسخه جدید و تعویضی گلکسی نوت 7 نیز در هواپیما آتش گرفت! (آپدیت شد)
صبح امروز پرواز Southwest Airlines شماره ۹۴۴ از لویی‌ویل به سمت بالتیمور به دلیل آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ تخلیه شد. تمامی مسافران و خدمه از درب اصلی کابین خارج شده و خوشبختانه خسارت جانی گزارش نشده است. به گزارش TheVerge این گلکسی نوت ۷ قرار بود نسخه سالم و بدون مشکل باشد و صاحب آن آقای «برایان گرین» تأیید کرده که این گوشی را در تاریخ ۳۱ شهریورماه از فروشگاه AT&T خریداری کرده است.

همچنین علامت مربع مشکی به همراه آیکن باتری سبز رنگ که به گفته سامسونگ نشان از نسخه جدید و بدون مشکل گلکسی نوت ۷ دارد در این مورد هم وجود داشته است. گرین می‌گوید گوشی را خاموش کرده و درون جیب خود قرار داده که ناگهان دود خاکستری مایل به سبز غلیظی از آن خارج شده و او را مجبور به انداختن گوشی کف هواپیما کرده است. وقتی همکار او برای بازیابی برخی مدارک و وسایل شخصی به درون هواپیما باز می‌گردد متوجه می‌شود گلکسی نوت ۷ کفپوش هواپیما را سوزانده است!

نسخه جدید و تعویضی گلکسی نوت 7 نیز در هواپیما آتش گرفت! (آپدیت شد)

به گفته آقای گرین حادثه در هنگامی رخ داده که گوشی در حدود ۸۰ درصد شارژ داشته و در حال شارژ توسط شارژر بی‌سیم سامسونگ بوده است. جالب است بدانید حتی IMEI این گوشی نیز در وب‌سایت سامسونگ به عنوان کد یک گوشی سالم شناخته شده است! به این ترتیب شاید شایعات مربوط به ایراد طراحی سامسونگ در گلکسی نوت ۷ صحت داشته باشد.

*سامسونگ در این باره بیانیه زیر را منتشر کرده است: «تا وقتی نتوانیم دستگاه را بازیابی کنیم نمی‌توانیم تأیید کنیم که حادثه از یک گلکسی نوت ۷ جدید ناشی شده است. ما در حال کار با مسئولان مربوطه هستیم تا دستگاه را بازیابی کنیم. وقتی بررسی‌های لازم را انجام دادیم اطلاعات بیشتر را منتشر خواهیم کرد.»لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

Tags:  

دیدگاه ها