منو

نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و S9 پلاس

نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس در کنار نسخه پایه عرضه خواهد شد. این نسخه گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس احتمالا در تمامی کشورها عرضه نمی‌شود.

وبسایت گجت نیوز – دانیال حجاری: نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس در کنار نسخه پایه عرضه خواهد شد. این نسخه گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس احتمالا در تمامی کشورها عرضه نمی‌شود.
نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و S9 پلاس

جای تعجب نیست که پرچمدار سال آتی سامسونگ دارای یک نسخه دو سیم کارته نیز خواهد بود تا کاربران نیازمند به استفاده از طرح‌ها و تعرفه‌های دو اپراتور، نیازمند خرید دو گوشی موبایل جداگانه نباشد. سامسونگ به تازگی مدارکی را برای گرفتن تاییدیه یک گوشی موبایل دو سیم کارته ارسال کرده است. شماره مدل این دستگاه SM-G9608 بوده و عدد ۸ در انتهای آن نشان می‌دهد این یک مدل مخصوص تایوان است.

علاوه بر این نسخه، دو نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 دیگر نیز ذکر شده است. گوشی دارای شماره مدل SM-G9600 مخصوص کشور چین بوده و گوشی دارای شماره مدل SM-G9650 مربوط به نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 پلاس است.

گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس با شماره مدل‌های SM-G950 و SM-G955 شناخته می‌شوند به همین دلیل احتمال تعلق داشتن شماره مدل‌های جدید ظاهر شده به مدل‌های جایگزین آن‌ها، که به تازگی در وب سایت وزارت صنایع و فناوری اطلاعات ظاهر شده‌اند، بسیار بالا است.

کوالکام هفته گذشته تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ را به طور رسمی معرفی کرد. پیش‌بینی می‌شود برترین تراشه موبایل سال، پیش از همه در پرچمداران سری S جدید سامسونگ به کار برود. بر اساس ویژگی‌های این چیپست موبایل می‌توان انتظار داشت هر دو سیم کارت سامسونگ گلکسی اس ۹ از VoLTE یا همان قابلیت برقراری تماس بر بستر شبکه LTE پشتیبانی خواهند کرد.

اطلاعات نسخه دو سیم کارته گلکسی S9
نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و S9 پلاس
نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و S9 پلاس
نسخه دو سیم کارته گلکسی S9 و S9 پلاس

منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها