منو

نسخه «گارد» مرسدس مایباخ S600 پولمن

به گزارش ای ماسیس :

مرسدس بنز به سنت عرضه‌ی نسخه‌های زرهی لوکس‌ترین مدل‌های خود با معرفی مرسدس-مایباخ S600 پولمن گارد ادامه می‌دهد.

وب سایت پدال – شاهین احمدزاده: مرسدس بنز به سنت عرضه‌ی نسخه‌های زرهی لوکس‌ترین مدل‌های خود با معرفی مرسدس-مایباخ S600 پولمن گارد ادامه می‌دهد.

نسخه
درست همانند مایباخ S600 گارد عادی، پولمن جدید به منظور تأمین حداکثر حفاظت و ایمنی برای افراد مهم و در معرض خطر طراحی شده است. این خودرو استاندارد حفاظت VR9 را دارد که به این معنی می‌باشد که پولمن گارد می‌تواند در برابر مواد منفجره‌ی کوچک و انواع مختلف سلاح‌ها دوام بیاورد.

نسخه
به منظور هر چه ایمن‌تر کردن خودرو، فولادی که به‌طور مخصوص ساخته شده داخل حفره‌های ساختار بدنه و دیگر نقاط بکار رفته است. علاوه بر این قطعات آرامید و PE لایه‌ای دیگر از حفاظت را بر خودرو می‌افزایند. پنجره‌ها نیز با پلی کربنات پوشیده شده‌اند. در بخش پنجره‌ی عقب نیز دیواری فولادی به منظور حفاظت از سرنشینان قرار داده شده است. این خودرو ۶.۵ متری ۵.۱ تن وزن دارد.

نسخه
ورای مسائل حفاظتی، مایباخ S600 پولمن گارد دربردارنده‌ی آژیرها، رادیوی دو کاناله، باتری استارتر اضطراری و بلندگوهای خارجی هستند.

نسخه
جدای این موارد خودرو به‌صورت نسخه‌ی عادی باقی مانده است. بدین ترتیب این خودرو از پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۳۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۳۰ نیوتون متری بهره می‌برد. به علت وزن اضافه‌تر نسخه‌ی گارد، حداکثر سرعت این خودرو به‌صورت الکترونیکی به ۱۶۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

نسخه

داخل کابین بدون شک مصرف‌کننده‌ها شاهد بالاترین سطح اشرافیت خواهند بود. در بخش عقب شاهد صندلی‌های بسیار لوکس با قابلیت تنظیم ۴۳.۵ درجه‌ای هستیم. همان‌طوری که انتظار می‌رود همانند سایر مدل‌های S کلاس عملکردهای گرم شوندگی و ماساژ نیز وجود دارند.

نسخه

در آلمان سطح بالاترین نسخه‌ی گارد بهای آغازی زیر ۱.۴ میلیون یورویی (۱.۵۶ میلیون دلار) داشته و تحویل این خودرو به مشتریان از نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۷ صورت می‌پذیرد.

نسخهلینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها