منو

نسل جدید رنو مگان به ایران می آید؟ +عکس

به گزارش ای ماسیس :

به گزارش جام جم آنلاین از خبرماشین ، لاپلن ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت رنو در حال برنامه ریزی برای واردات نسل جدید رنو مگان به ایران است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر برنامه تولید نسل جدید این خودرو در ایران گفت: مگان جدید در مرحله اول فقط به صورت وارداتی (CBU) به ایران می آید و در صورت موفقیت در فروش احتمال تولید آن وجود دارد.

مدیر ارشد رنو در خاورمیانه افزود: احتمالا مگان جدید در صورت ورود به ایران حدود ۱۴۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شود که در مقایسه با سایر خودروهای هم رده خود شامل هیوندای الانترا، تویوتا کرولا و کیا سراتو وارد رقابت سختی می شود.

برای رنو مگان جدید در بخش قوای محرکه، دو موتور بنزینی به قدرت ۱۱۵ و ۱۳۰ اسب بخار در نظر گرفته شده است. طراحی کابین رنو مگان سدان هم به طور کامل از مدل هاچ بک این اتومبیل اقتباس شده و مواردی مانند یک نمایشگر بزرگ ۷ اینچی TFT در جلو داشبورد، سیستم اطلاعات و سرگرمی چند رسانه ای R-Link با یک نمایشگر ۸.۷ اینچی درکنسول مرکزی و واحد نمایش اطلاعات روی شیشه جلو (HUD) در آن به چشم می خورد.

نسل جدید رنو مگان سدان در کارخانه رنو واقع در بورسای ترکیه ساخته می شود و از آن جا به بیش از ۲۰ کشور جهان شامل الجزایر، عربستان سعودی، استرالیا، بلغارستان، کرواسی، مصر و امارات متحده عربی صادر خواهد شد.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها