منو

نسل جدید پردازنده‌ها در خدمت مادربوردهای ایسوس

به گزارش ای ماسیس :

شرکت ایسوس به عنوان بزرگترین و پرفروش ترین برند مادربورد در جهان، به کاربران خود اطمینان داد که با بروز رسانی بایوس مادربوردهای سری ۱۰۰ خود، می توانند از نسل بعدی پردازنده های سری KabyLake اینتل هم استفاده کنند.

برترین ها: شرکت ایسوس به عنوان بزرگترین و پرفروش ترین برند مادربورد در جهان، به کاربران خود اطمینان داد که با بروز رسانی بایوس مادربوردهای سری ۱۰۰ خود، می توانند از نسل بعدی پردازنده های سری KabyLake اینتل هم استفاده کنند.
نسل جدید پردازنده های KabyLake اینتل در خدمت مادربوردهای سری 100 ایسوس

به روزرسانی با ساده ترین روش ممکن

ایسوس با استفاده از راهکار EZ Flash 3 امکان به روزرسانی امن و راحت را برای کاربران خود مهیا کرده است. به این منظور فقط کافی است وارد بایوس شوید. به بخش به روزرسانی بایوس توسط EZ Flash 3 مراجعه کرده و روی دکمه دریافت از اینترنت کلیک کنید. مادربورد به طور خودکار آخرین نسخه بایوس سازگار با مادربورد شما را دریافت کرده و پس از اعتبارسنجی، به روزرسانی را انجام می دهد.
نسل جدید پردازنده های KabyLake اینتل در خدمت مادربوردهای سری 100 ایسوس

همچنین در صورتی که از مادربوردهای رده بالا استفاده می کنید، شما می توانید با دریافت بایوس از سایت ایسوس، آن را درون فلش ریخته و فقط برای سه ثانیه دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را فشار دهید تا به طور کاملاً اتوماتیک بایوس از فلش شما خوانده شده و بروزرسانی انجام پذیرد.

نسل جدید پردازنده های KabyLake اینتل در خدمت مادربوردهای سری 100 ایسوس
با توجه به تاریخچه مشکلات پیش آمده در هنگام بروز رسانی بایوس، ایسوس پس از چند مرحله چک کردن فایل، بروزرسانی کامل را بدون خطا انجام می دهد. برای دریافت و اطلاع از آخرین بروزرسانی ها به سایت ایسوس مراجعه نمایید.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها