منو

نظریات بازاریابی دیجیتال در کارگاه آموزشی آتلانتا

نظریات بازاریابی دیجیتال در کارگاه آموزشی آتلانتا

در یکی از شهرهای آتلانتا یه کارگاه آموزشی برای آموزش تاکتیک ها و روش های بازاریابی دیجیتال برگزار گردید. در این کارگاه مجموعه ای اصول بازاریابی دیجیتال برای صاحبان کسب و کار طراحی شده بود. هدف اصلی از برگزاری این کارگاه آموزشی، کمک به رشد کسب و کارهای محلی بود که به عنوان یک فرصت باور نکردنی برای کسانی ارائه شده بود که قصد داشتند تا از طریق اینترنت به کسب و کار اینترنتی بپردازند. مهمترین ابزار برای کمک به کارآفرینان، ارائه راهنمایی و توصیه بود.

از آنجا که با رشد صنایع، کسب و کارهای کوچک نیز رونق پیدا کردند که این امر حتی در شهرستان های کوچک نیز به وقوع پیویست. آتلانتا نیز به عنوانی یکی از شهرستانهای رو به رشد ایالات متحده محسوب می شود که آخرین دستاوردهای بازاریابی دیجیتال را مورد استفاده داده و تاکنون نزدیک به ۱۰۰ نفر از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در این شهر اذعان کرده اند که با استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های موثر بر بازاریابی دیجیتال توانسته اند در کار خود موفق تر عمل کنند.

مطابق با پژوهش هایی که در این زمینه انجام شده است، از میان ۷۵ هزار کسب و کار کوچک ثبت شده در شهرستان آتلانتا، اکثر قریب به اتفاق آنها از وب سایت هایی استفاده می کنند که بر فروش محصولات تاکید زیادی دارند.

 

کسب و کار دیجیتالی

 

  • کارگاه آموزشی YPCB017A – LSA

کسب و کارهای کوچک و بازاریابی دیجیتال در حال حاضر رشد زیادی کرده اند  که این امر موجب شکل گیری رقابت تنگاتنگی میان آنها شده است. عامل موفقیت آنها در راه اندازی یک وب سایت براساس اصول ریسپانسیو و تلفن همراه پسند بوده که این عامل می توان مصرف کنندگان بیشتری را به سمت کسب و کار هدایت کند. با این شرایط مشتریان در هر جایی که باشند، می توانند براحتی از طریق گوشی همراه خود وارد سایت شوند و محصولات شرکت را مشاهده کنند.

براساس نظریات کارشناسان استارت آپ، حضور بازاریابی دیجیتال اهمیت زیادی دارد که باید سازگار با تمامی رسانه ها باشد و آدرس، شماره تلفن و لینک های وب نیز بروزرسانی شوند. تعامل با مصرف کنندگان از طریق کانال های شبکه های اجتماعی یک امر ضروری در بازاریابی دیجیتال است که می توان آنها را از حالت مشتریان بالقوه به مشتریانی وفادار مبدل سازد. ترویج کسب و کار از طریق بازاریابی موتورهای جستجو و نمایش محصولات برای مصرف کنندگان یکی از اصول اولیه برای کسب و کارهای دیجیتالی است.

 

دسته بندی ها: کسب و کار دیجیتال

دیدگاه ها